"Call of Duty: Modern Warfare" zapowiedziane. Tym razem nie zabraknie kampanii!

"Call of Duty: Modern Warfare" zapowiedziane. Tym razem nie zabraknie kampanii!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Mateusz Żołyniak

30.05.2019 20:42, aktual.: 30.05.2019 22:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Infinity Ward okrywa karty. Nową grą z popularnej serii Call of Duty - zgodnie z oczekiwaniami - będzie "Call of Duty: Modern Warfare". Tytuł pojawi się jesienią, ale twórcy już teraz zdradzili nieco szczegółów na jego temat, potwierdzając m.in. tryb kampanii.

"Call of Duty: Modern Warfare" zadebiutuje 25 października 2019 roku, co oficjalnie zakomunikowała firma Infinity Ward. Zespół, który stworzył oryginalną grę "Call of Duty" (i wiele kolejnych jej części), w pracach nad nowym hitem wspierany jest przez studia Raven Software i Beenox. Do premiery pozostało kilka miesięcy, ale sporo konkretów oraz oficjalny zwiastun ujawniono już teraz.

"Call of Duty: Modern Warfare" z trybem kampanii

Nowa odslona "Call of Duty" wyraźnie nawiązywać ma do wydanej w przeszłości części "Modern Warfare". Tytuł przedstawić ma graczom brutalne realia wojny, w której strony wykorzystują wszystkie sposoby do eliminacji wroga. Pomóc w ich świetnym oddaniu ma nie tylko rewelacyjna oprawa audiowizualna, ale również starannie przygotowane scenriusze poszczególnych misji, które składać będa się na rozbudowaną kampanię.

Tak, w "Call of Duty: Modern Warfare" pojawi się tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza. Fani serii mają wcielić sie nie tylko w zawodowych żołnieży, ale i partyzantów. Ci pierwsi bazować mają na realizacji starannie nakreślonych planów oraz najnowszych technologiach, a drudzy zmuszenie będą do sięgania po nietypową broń czy taktykę. Nie zabraknie też wielu znajomych twarzy z poprzednich gier "Call of Duty", wśród których pojawi się m.in. kapitan John Price.

"Call of Duty: Modern Warfare" dla wielu platform

"Call of Duty: Modern Warfare" to oczywiście nie tylko kampania dla pojedynczego gracza, ale również znane tryby rozgrywki wieloosobowej czy możliwość grania z kooperacji ze znajomymi. Co ważne, twórcy już teraz myślą o przygotowaniu systemu umożliwiające zmagania między różnymi platformami. Szczegółów na ten tamt póki co jednak brakuje, co dotyczy też zresztą wielu innych elementów gry.

Pewne jest to, że "Call of Duty: Modern Warfare" zapowiada się obiecująco, a dostępny zwiastun tylko podsyca oczekiwania.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)