"Call of Duty" - już dziś Activision zaprezentuje nową część gry

"Call of Duty" - już dziś Activision zaprezentuje nową część gry

"Call of Duty" - już dziś Activision zaprezentuje nową część gry
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.05.2019 08:23

Na oficjalnym kanale "Call of Duty" w serwisie Twitch zaprezentowano wczoraj wieczorem teaser zapraszający na dzisiejszą prezentację gry. Czego możemy się spodziewać po najnowszej odsłonie gry i co do tej pory wiemy o najnowszej produkcji Activision?

Relacja, na której zostanie zapowiedziana najnowsza odsłona cyklu "Call of Duty" będzie miała miejsce dzisiaj, 30 maja o godzinie 19.00 czasu polskiego. Będziemy mogli ją obejrzeć np. za pośrednictwem serwisu YouTube. Najprawdopodobniej w grę będziemy mogli zagrać jeszcze w tym roku. Premiery można się więc spodziewać w okolicy października lub listopada, ponieważ w tym okresie wychodziły zwykle wcześniejsze części serii. Teaser zapowiadający dzisiejszą prezentację możecie obejrzeć poniżej.

Niepotwierdzone jak dotąd informacje sugerują, że nowa część serii ma nosić nazwę "Call of Duty: Modern Warfare" i m być rebootem cyklu. Za produkcję odpowiada studio Infinity Ward, które było odpowiedzialne za najlepiej oceniane odsłony serii, m.in. "Call of Duty", "Call of Duty 2" czy "Call of Duty 4: Modern Warfare". Według plotek do nowej odsłony "Call of Duty" powróci również kampania dla pojedynczego gracza, której zabrakło w "Call of Duty: Black Ops III".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)