Buduj z LEGO w przeglądarce

Buduj z LEGO w przeglądarce

Buduj z LEGO w przeglądarce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.01.2014 09:30, aktualizacja: 30.01.2014 10:32

Ciekawy pomysł promujący równocześnie przeglądarkę Chrome i klocki Lego. Brak konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania i zupełny brak ryzyka, że ktoś zburzy naszą wieżę. Na pewno nie zdarzy się też tak, że przypadkiem wdepniemy na jakiś szczególnie kanciasty klocuszek.

W ramach projektu, realizowanego początkowo w Australii, a obecnie otwartego na cały świat, możemy naprawdę pobawić się w wirtualne budowanie z klocków Lego. Do dyspozycji otrzymujemy planszę, która okazuje się... wycinkiem całej kuli ziemskiej, czyli takiego specjalnego Google Maps w wersji Lego. Jak już coś na naszej planszy zbudujemy, możemy to udostępnić w sieci, pod warunkiem, że mamy konto na G+. Nie jest natomiast wymagane wykorzystywanie przeglądarki Chrome –. strona działa również pod innymi przeglądarkami.

Do dyspozycji są trzy główne plansze. Na jednej budujemy, na drugiej możemy przejść kurs, który nas tego nauczy, a na trzeciej oglądamy budowle przygotowane przez innych. Możliwe jest też tam przeglądanie budowli wykonanych na określonym terenie –. np. w Warszawie.

Na koniec jeszcze jedno ostrzeżenie – zabawa jest naprawdę wciągająca. I czasochłonna. Ale to bardzo miłe "marnowanie" czasu. Aby rozpocząć, kliknij tutaj.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "OneDrive w tarapatach"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)