Brzydal na zdjęciu? To nie problem

Brzydal na zdjęciu? To nie problem

Brzydal na zdjęciu? To nie problem
Źródło zdjęć: © IDG
30.08.2007 16:30

Jeżeli chciałbyś poprawić wygląd zdjęcia portretowego, a jednocześnie nie posiadasz zaawansowanych umiejętności obróbki grafiki, polecamy program Portrait Professional 6, który jest bardzo prosty w obsłudze a jednocześnie posiada spore możliwości.

Portrait Professional 6 to edytor graficzny, który sprawi, że nawet brzydale wyglądają dobrze na fotografiach. Głównymi zaletami aplikacji są bardzo krótki czas obróbki zdjeć i intuicyjna obsługa. Nawet użytkownicy bez zacięcia artystycznego będą w stanie poprawić wygląd zdjęcia. Program nie ogranicza się jedynie do retuszu niedoskonałości skóry, lecz umożliwia bardzo dużą ingerencję w oświetlenie twarzy, zmianę wyglądu niektórych jej fragmentów czy usuwanie zmarszczek. Wybielanie zębów, podkreślanie oka, usuwanie efektu czerwonych oczu, balans bieli to tylko niektóre z funkcji.Poradniki

Program posiada wbudowane pomoce oraz kreatory, które w pięciu krokach udoskonalają fotografię. Po pierwsze trzeba załadować zdjecie. Drugim etapem jest odpowiednie zaznaczenie oczu, brwi i innych elementów twarzy. Program robi to automatycznie, jednak warto poświęcić nieco uwagi na tę część pracy. Na koniec można skorzystać ze specjalnego panelu, który pozwala zmienić zaawansowane ustawienia poszczególnych części zdjęcia. W tym miejscu usuniesz pory skóry, zredukujesz cienie lub zmarszczki a także zmienisz kształt twarzy.

Pełna wersja kosztuje 99,95 USD. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta - http://www.portraitprofessional.net.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)