Braun 7681 Silk-épil 7 Wet & Dry - depilacja na sucho i na mokro

Braun 7681 Silk-épil 7 Wet & Dry - depilacja na sucho i na mokro

Braun 7681 Silk-épil 7 Wet & Dry - depilacja na sucho i na mokro
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.11.2012 14:20

Wodoodporny i bezprzewodowy depilator 7681 Silk-épil 7 Wet & Dry został zaprojektowany tak, by podczas kąpieli i pod prysznicem usuwać włoski już o długości 0,5 mm. Skóra pod wpływem ciepłej wody odpręża się a jej wrażliwość na ból się zmniejsza - dzięki temu depilacja w wodzie jest znacznie przyjemniejszym zabiegiem niż depilacja na sucho, a skóra pozostaje gładsza i mniej podrażniona. Braun zapewnia, że pozwoli to zachować efekt gładkiej skóry nawet do 4 tygodni.

Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, pasujący do dłoni. Ponadto, zastosowano w nim wygodny włącznik, znajdujący się w zasięgu kciuka czy lampkę SmartLight, pozwalająca wychwycić trudne do zauważenia włoski. Urządzenie posiada srebrne wykończenia, charakterystyczne dla designu marki Braun. Depilator Silk-épil 7 Wet &Dry jest bezprzewodowy, co zapewnia możliwość stosowania pod prysznicem lub w wannie. Natomiast skuteczną depilację mają zapewniać rozwiązania technologiczne:

- System Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by pozostawać w bliskim kontakcie ze skórą. Pęsety chwytają włoski przy samej skórze.
- Ruchoma główka, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył.
- System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji.
- 5 różnych nakładek. Głowica goląca pozwala na depilację na sucho. Do miejsc szczególnie wrażliwych, jak okolice bikini i pachy, użyjemy dwie nasadki z otworami różnej wielkości i trymer z głowicą golącą. Natomiast ruchoma nasadka EfficiencyPro zapewnia bliski kontakt ze skórą, zawsze przyjmując optymalną pozycję pracy.
- Chusteczki Olay/Olaz do stosowania przed depilacją znajdują się w każdym opakowaniu depilatora Silk-épil 7. Chusteczki zmiękczają i chłodzą skórę.

Sugerowana cena detaliczna - *465 zł *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)