Bosh Tassimo Vivy - niewielki ekspres do kawy na kapsułki

Bosh Tassimo Vivy - niewielki ekspres do kawy na kapsułki

Bosh Tassimo Vivy - niewielki ekspres do kawy na kapsułki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.03.2014 10:28

Bosh Tassimo Vivy to nowy, niedużych rozmiarów ekspres do kawy. Urządzenie pozwala na przygotowanie różnych napojów z kapsułek: kaw, herbat czy gorącej czekolady.

Nowy ekspres Bosh Tassimo Vivy ma szerokość 1. cm i wysokość 25 cm. W urządzeniu znajduje się łatwy do wyjęcia pojemnik na wodę o pojemności 0,7 l. Napoje możemy przygotować w różnego rozmiaru filiżankach dzięki wyjmowanej podstawce z regulacją wysokości. Aby rozpocząć zaparzanie jednego z 15 rodzajów napojów wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Ekspres Tassimo Vivy przygotuje m.in.: espresso Carte Noire, cappuccino, trójwarstwowe latte Jacobs, gorącą czekoladę Milka lub aromatyczną herbatę Twinings. Wśród herbat również możemy przebierać: od napoju o smaku owoców leśnych, przez zieloną herbatę o miętowym aromacie, po pachnącą przyprawami Chai Latte z dodatkiem spienionego mleka.

Dzięki kodom kreskowym znajdującym się na kapsułkach Tassimo do urządzenia trafia informacja, jak dopasować odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas parzenia dla każdego z napojów. Z kolei automatyczny proces oczyszczania parą wodną zapobiega przenoszeniu się smaków i sprawia, że nie trzeba czyścić ekspresu ręcznie.

Ekspres Bosh Tassimo Vivy dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

Cena: 38. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)