Boeing 737 w edycji "Gwiezdne Wojny". Moc jest w nim silna

Boeing 737 w edycji "Gwiezdne Wojny". Moc jest w nim silna
Źródło zdjęć: © facebook | sergio.zavala.12720
Arkadiusz Stando

07.11.2019 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykańskie linie lotnicze United Airlines pokazały Boeinga 737-824 w nowej szacie graficznej. Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", jeden z samolotów otrzymał malowanie w barwach tejże właśnie produkcji.

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" już 19 grudnia 2019 roku w Polsce. Na całym świecie miliony fanów oczekują już tego dnia. A wielkie korporacje wiedzą, jak na tym zarobić, a przynajmniej zgarnąć t

rochę uwagi dla siebie. Tak właśnie poczyniło United Airlines.

Reklama "Gwiezdnych wojen" na samolocie? Czemu nie!

Oto Boeing 737-824 w edycji "Gwiezdnych wojen", należący do linii United Airlines. Na ścianie samolotu wymalowano charakterystyczne dla serii statki kosmiczne Imperium oraz Rebeliantów. Ale zmiana barw to nie wszystko.

Wchodząc na pokład Boeinga 737-824 pasażerowie usłyszą motyw muzyczny pochodzący z "Gwiezdnych wojen", znany praktycznie każdemu. To nadal nie koniec. Zagłówki siedzeń mają być zdobione emblematami Ruchu Oporu oraz Pierwszego Porządku.

Podróżujący samolotem otrzymają także pamiątkę od United Airlines. Paczka z prezentami ma zawierać specjalną przypinkę, szczoteczkę do zębów, chusteczki higieniczne i inne kosmetyki, także w motywie "Gwiezdnych wojen". Z pewnością moc będzie z nimi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)