Trwa ładowanie...

“Blok Ekipa” zniknęła z YouTube’a. Co się stało?

Kanał SPInkafilmstudio, a wraz z nim odcinki bardzo popularnego serialu animowanego “Blok Ekipa”, zniknął z platformy YouTube. Twórcy już zdążyli skomentować tę sytuację.
Share
Blok Ekipa
Blok EkipaŹródło: YouTube
d3r293e

Wielu fanów kreskówki “Blok Ekipa” przeżyło spory szok, gdy okazało się, że kanał SPInkafilmstudio znikną z platformy wideo Google’a. To na nim pojawiały się nowe odcinki bardzo popularnego serialu animowanego dla dorosłych autorstwa Bartosza Walaszka, który wcześniej tworzył m.in. “Kapitana Bombę” czy “Egzorcystę”.

Okazuje się, że kanał został zablokowany przez administratorów z powodu naruszenia praw autorskich. Nie dotyczy to zapewne samej “Blok Ekipy”, a produkcji przygotowywanej dla usługi Showmax - platforma VOD wycofała się z Polski, ale na kanale SPInkafilmstudio pojawiły się materiały związane z “Egzorcystą”.

d3r293e

Twórcy uspokajają. Kiedy “Blok Ekipy” powróci?

SPInkafilmstudio na profilu “Blok Ekipy” na Facebooku szybko skomentował zaistniałą sytuację, a w dość luźnym oświadczeniu czytamy:

Zespół jest dość spokojny w związku z zaistniałą sytuacją, co dotyczy też Bartosza Walaszka, który oficjalnie skomentował ją słowami “Cholera! Skasowałem windowsa...“. Raczej pewne jest więc to, że “Blok Ekipa” niebawem powróci na YouTube’a, a dokładna data pozostaje zagadką.

d3r293e

Podziel się opinią

Share
d3r293e
d3r293e
Więcej tematów