BlizzCon 2019: wielkie święto Blizzarda zapowiedziane. Już niedługo rusza sprzedaż biletów

BlizzCon 2019: wielkie święto Blizzarda zapowiedziane. Już niedługo rusza sprzedaż biletów
Źródło zdjęć: © WP.PL | Barnaba Siegel
Arkadiusz Stando

25.04.2019 17:27, aktual.: 25.04.2019 19:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkie święto społeczności skupionej wokół gier i wydarzeń e-sportowych Blizzard Entertainment powróci do Anaheim Convention Center w dniach 1 i 2 listopada 2019. Już 4 i 9 maja rozpoczyna się sprzedaż poszczególnych wejściówek na BlizzCon. Oto, czego możecie się spodziewać.

Program imprezy wzbogacono dodatkowo o atrakcje poprzedzające BlizzCon, nowe opcje dotyczące wejściówek i powiększoną przestrzeń wystawową. Nabywcy wejściówek będą mieć możliwość wyboru specjalnej statuetki kolekcjonerskiej upamiętniającej 25. rocznicę sagi WarCraft.

Zapraszamy członków społeczności Blizzarda z całego świata, by dołączyli do wspólnego świętowania skupionego wokół gier, e-sportu i cosplayu, podczas którego w przyjaznej atmosferze wysłuchamy najnowszych wieści ze świata Blizzard Entertainment. To wszystko i wiele więcej czeka nas na konwencie BlizzCon® 2019, który odbędzie się 1 i 2 listopada w kalifornijskim Anaheim Convention Center. Wejściówki na imprezę trafią do sprzedaży w dwóch transzach: 4 maja (sobota) oraz 9 maja (czwartek).

Czy warto wybrać się na BlizzCon? My byliśmy w ubiegłym roku - koniecznie sprawdźcie naszą relację z imprezy!

BlizzCon 2019 będzie obfitował w ciekawe punkty programu i atrakcje przygotowane dla uczestników konwentu, w tym m.in. panele dyskusyjne z udziałem twórców, zawody e-sportowe na najwyższym światowym poziomie, a także okazje dla członków naszej społeczności do pochwalenia się swoją kreatywnością przed zgromadzoną publicznością. W tym roku na uczestników konwentu czeka powiększona powierzchnia wystawowa, a także program imprezy wzbogacony o atrakcje poprzedzające konwent BlizzCon – przebiegające w swobodnej atmosferze spotkanie fanów, które odbędzie się w przeddzień właściwej imprezy tuż obok centrum kongresowego.

„Od lat konwent BlizzCon jest dla członków społeczności Blizzarda niczym drugi dom. To miejsce spotkań, gdzie zawiązują się nowe przyjaźnie i rozkwitają stare znajomości” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Z radością będziemy podczas tegorocznej edycji BlizzConu gościć wszystkich naszych nowych i powracających fanów, z którymi będziemy wspólnie świętować i którym przedstawimy najnowsze wieści dotyczące poczynań Blizzard Entertainment”.

To na BlizzConie miały miejsce jedne z najważniejszych wydarzeń w dziejach e-sportu Blizzarda, a tegoroczna edycja konwentu bez wątpienia nie przerwie tej chlubnej tradycji. Najważniejszymi turniejami BlizzConu 2019 będą m.in. Hearthstone® Global Finals stanowiące punkt kulminacyjny inauguracyjnego roku rozgrywek Hearthstone Grandmasters, finały mistrzostw świata Overwatch® World Cup, epickie, globalne finały StarCraft® II World Championship Series, a także finały rozgrywek World of Warcraft® Arena World Championship oraz pierwsze światowe finały World of Warcraft Mythic Dungeon International.

Trzy typy wejściówek na BlizzCon

Kolejną nowością w tym roku jest BlizzCon Portal Pass – osobna wejściówka, która zapewnia dodatkowe korzyści, m.in. dostęp do Festynu Lunomroku podczas nowego, odbywającego się w przeddzień konwentu wydarzenia Noc na Festynie. Wejściówka Portal Pass obejmuje również szereg udogodnień, m.in. możliwość znalezienia się w gronie pierwszych fanów, którzy wejdą na teren konwentu w piątek i sobotę, preferencyjne miejsca parkingowe, osobny punkt rejestracyjny oraz oddzielną kolejkę do kontroli bezpieczeństwa, dedykowany salonik, gdzie będzie można wypocząć w czasie trwania konwentu i spotkać się z pracownikami Blizzarda – a to jeszcze nie koniec atrakcji!

Na ostatnim BlizzConie udało nam się zagrać w nadchodzące "Diablo Immortal"

Obok wejściówki Portal Pass dostępna będzie standardowa wejściówka BlizzCon Pass, obejmująca dostęp do wszystkich konwentowych atrakcji dostępnych dla publiczności (jak w latach ubiegłych), a także możliwość uczestnictwa w atrakcjach poprzedzających BlizzCon. Kolacja dobroczynna również powraca w ramach BlizzConu 2019! Opcja ta umożliwia fanom spotkanie i rozmowę z twórcami i artystami oraz innymi pracownikami Blizzarda podczas odbywającej się w swobodnej atmosferze kolacji charytatywnej organizowanej w przeddzień konwentu. Opcja ta zapewnia także wstęp na BlizzCon oraz wszystkie korzyści zawarte w opcji Portal Pass. Tak jak miało to miejsce w latach poprzednich, zyski z blizzconowej kolacji dobroczynnej 2019 zostaną przekazane na rzecz szpitala dziecięcego CHOC, który chroni i promuje troskę o zdrowie oraz samopoczucie najmłodszych.

Wszystkie trzy rodzaje wejściówek będą dostępne do nabycia podczas obu etapów sprzedaży. W przeciwieństwie do lat poprzednich nie będzie osobnego etapu sprzedaży dla blizzconowej kolacji dobroczynnej. Pierwsza transza wejściówek trafi do sprzedaży 4 maja (sobota), o godzinie 19:00 czasu polskiego, zaś druga – 9 maja (czwartek), o godzinie 4:00 czasu polskiego. Sprzedaż prowadzona jest przez serwis internetowy AXS (szczegółowe informacje dotyczące systemu poczekalni AXS oraz przydatne wskazówki dot. procesu dokonywania zakupów znaleźć można na stronie www.blizzcon.com). Ceny wejściówek to 229 USD w przypadku opcji BlizzCon Pass, 550 USD w przypadku opcji BlizzCon Portal Pass oraz 750 USD w przypadku blizzconowej kolacji dobroczynnej (do wszystkich cen należy doliczyć stosowne podatki i możliwe opłaty dodatkowe).

Możliwość wyboru pamiątkowej statuetki kolekcjonerskiej z BlizzConu

Wszystkie trzy opcje zakupu wejściówek obejmują blizzconowe gadżety cyfrowe (zostaną one zapowiedziane w terminie późniejszym), a także możliwość wyboru pamiątkowej figurki kolekcjonerskiej – potężnego siepacza orków lub piechura ludzi – przygotowanej z okazji 25. rocznicy sagi Warcraft®. Uwaga: wybór statuetki jest obowiązkowy i zostanie sfinalizowany w procesie zakupu wejściówek. Figurki nawiązują stylistycznie do popularnej serii Blizzard Legends i zastąpią znane z poprzednich lat torby z upominkami. Przez ograniczony czas (od 4 maja) będą również sprzedawane jako samodzielne produkty do nabycia dla uczestników BlizzConu, którzy pragną posiadać komplet dwóch statuetek, a także dla wszystkich chętnych.

Dalsze informacje na temat tegorocznej edycji BlizzConu, w tym opcji biletowych, bonusów dla uczestników konwentu, pamiątkowych statuetek kolekcjonerskich itp. znaleźć można na stronie internetowej: www.blizzcon.com.

Osoby zainteresowane osobistym udziałem w konwencie BlizzCon 2019 mogą na tej stronie zarezerwować hotel z wyprzedzeniem i skorzystać ze zniżek przygotowanych dla uczestników.

Więcej informacji na temat konwentu, w tym transmisji na żywo oraz możliwości zdobycia tegorocznych cyfrowych gadżetów w grach Blizzarda, zostanie podane do wiadomości publicznej w nadchodzących miesiącach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)