Trwa ładowanie...
d4fgyle

Black Friday w x-kom.pl już ruszył. Sklep błyskawicznie wyprzedaje swoje produkty

Black Friday w x-kom.pl to doskonała okazja do kupienia wymarzonych produktów w promocyjnej ofercie. Warto się pośpieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko przez 24 godziny, a pula produktów jest ograniczona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Black Friday w x-com.pl
Black Friday w x-com.pl (x-com.pl, Fot: x-com.pl)
d4fgyle

W końcu naszedł Czarny Piątek w x-com.pl. Sklep ruszył z promocjami w aplikacji już o północy, a na stronie internetowej o 4.00 nad ranem. Pomimo późnej pory strona przechodziła oblężenie, ale tym razem nie doszło do przeciążenia serwerów.

X-com.pl: Wyjątkowe okazje

Liczba przecenionych produktów jest ograniczona, a wiele z nich znika dosłownie w mgnieniu oka. Największą popularnością cieszą się akcesoria komputerowe: myszy i klawiatury, dyski SSD, drukarki, ale też nagłośnienie: głośniki Bluetooth. Przykładowo cena myszki Razer DeathAdder Elite została przeceniona z 249 zł na 139 zł.

d4fgyle

Na szczególną uwagę zasługuje Microsoft Surface Book 2 z procesorem Intel Core i7-8650U, czyli produkt z wyższej półki. W x-com.pl jego cena została obniżona z 14 499 zł na 11 111 zł i jest to najlepsza z dostępnych ofert na rynku. Całą ofertę promocyjną można sprawdzić w aplikacji lub na stronie internetowej x-com.pl.

d4fgyle

Podziel się opinią

Share
d4fgyle
d4fgyle
Więcej tematów