Black Friday 2020. Zobacz, w których sklepach już zaczęły się wyprzedaże

Black Friday 2020. Zobacz, w których sklepach już zaczęły się wyprzedaże

Czarny Piątek
Czarny Piątek
Źródło zdjęć: © Getty
Bolesław Breczko
10.11.2020 15:39, aktualizacja: 02.03.2022 08:16

Black Friday lub Czarny Piątek to "święto wyprzedaży", które przyszło do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W USA Czarny Piątek wypada w tym roku 27 listopada, a w Polsce?

Black Friday został chętnie przeniesiony z amerykańskiej kultury do polskiej. Zdecydowanie szybciej niż np. Halloween, które ma w Polsce zaledwie garstkę zwolenników. W Stanach Zjednoczonych Czarny Piątek to dzień ogromnych wyprzedaży, w których można kupić wartościowe przedmioty nawet z 90-procentową zniżką.

Black Friday w Polsce ma jednak inną formę. Zamiast jednego Czarnego Piątku sklepy organizują cały Czarny Tydzień, a w tym roku nawet cały miesiąc.

MediaMarkt też oferuje już "promocje" w ramach Black Week. Co ciekawe na stronie z ofertami z okazji Czarnego Tygodnia, niektóre przedmioty nie są nawet przecenione.

Sklep Euro AGD RTV rozpoczął "Tydzień Czarnego Piątku" prawie trzy tygodnie przed faktycznym Black Friday.

W sklepie Neonet można skorzystać z promocji na sprzęt marki MSI i odebrać cashback do 357 złotych.

Jeśli polskie okazje w ramach Czarnego Piątku wydają się mało imponujące w porównaniu z amerykańskim Black Firday, to nic w tym dziwnego. Tak jest od początku tej tradycji w Polsce i pewnie długo jeszcze tak pozostanie.

Zbliżając się do faktycznego Czarnego Piątku 27 listopada, będzie pojawiać się coraz więcej okazji. Możliwe, że niektóre z nich, chociaż częściowo dorównają amerykańskiemu pierwowzorowi.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)