Black Friday 2019. Apple rozdaje karty podarunkowe. Do odbioru nawet 800 złotych

Black Friday 2019. Apple rozdaje karty podarunkowe. Do odbioru nawet 800 złotych

Black Friday 2019. Apple rozdaje karty podarunkowe. Do odbioru nawet 800 złotych
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
27.11.2019 12:58

Apple przygotował oryginalną promocję z okazji zbliżającego się Black Friday. Firma w odróżnieniu od wielu gigantów z branży technologicznej nie kusi zniżkami, a oferuje karty podarunkowe przy zakupach. Klienci z okazji Czarnego Piątku otrzymają nawet 800 zł.

Black Friday 2019 to jedna z tych okazji w ciągu roku, kiedy możemy zakupić wymarzony sprzęt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Chociaż oficjalnie szał wyprzedaży rozpocznie się w najbliższy piątek, w Polsce sklepy kuszą obniżkami od kilku dobrych tygodni. Za coraz popularniejszym w naszym kraju trendem nie podążył Apple, który ze swoją ofertą postanowił poczekać do Czarnego Piątku.

Apple nie przecenił swoich produktów i nie wiadomo, czy ma to w planach. Nie oznacza to jednak, że polski klienci kupując sprzęt z nadgryzionym jabłkiem dla siebie lub swoim bliskim z okazji zbliżających się świąt, nie mogą liczyć na miłą niespodziankę od giganta z Cupertino.

Na stronie Apple możemy dowiedzieć się, że od piątku 29 listopada (Black Friday), do poniedziałku 2 grudnia (Cyber Monday) przy zakupie wybranych produktów, otrzymamy kartę upominkową Apple Store.

Nie wiadomo, które produkty zostaną objęte promocją, a także na jaki zwrot dokładnie będzie można liczyć. Najprawdopodobniej jego kwota będzie uzależniona od wysokości zrobionych zakupów. Apple informuje na stronie, że górna granica to 800 złotych.

Firma oferuje również bezproblemowe zwroty produktów oraz darmowe przesyłki przy zamówieniu za minimum 170 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)