Bizhub C10 - szybko i w kolorze

Bizhub C10 - szybko i w kolorze

Bizhub C10 - szybko i w kolorze
Źródło zdjęć: © IDG
26.02.2008 08:30, aktualizacja: 26.02.2008 09:13

Konica Minolta wprowadza na polski rynek nowe urządzenie wielofunkcyjne o oznaczeniu bizhub C10, przeznaczone dla małych i średnich grup roboczych. Wykorzystuje ono między innymi technologię LineArt oraz pozwala na wydruk w kolorze z prędkością 5 stron na minutę.

bizhub C10 to niewielki system biurowy, umożliwiający sieciowe drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie dokumentów. Urządzenie wykorzystuje polimeryzowany toner Simitri, technologię LineArt ( dba o dobre odwzorowanie nawet najcieńszych linii i rysunków ) oraz pozwala na skorzystanie ( opcja ) z funkcji druku dwustronnego.

Sprzęt drukuje i kopiuje z prędkością 5 stron kolorowych lub 20 czarno-białych na minutę ( w formacie A4 ) oraz posiada automatyczny podajnik ADF o pojemności do 50 stron. Nad zarządzaniem dokumentami oraz ich archiwizacją czuwa oprogramowanie PaperPort. Użytkownik otrzymał ponadto do dyspozycji funkcje skanowania TWAIN, skanowania do poczty elektronicznej oraz skanowania z wykorzystaniem technologii WIA.

Model bizhub C10 został objęty 12-miesięczną gwarancją i dostępny jest w cenie od 2580 złotych brutto.

Strona producenta. - http://www.konicaminolta.pl

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)