BitDefender wprowadza Mobile Security BETA

BitDefender wprowadza Mobile Security BETA

17.05.2011 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozpoczyna się okres publicznych testów oprogramowania bezpieczeństwa zaprojektowanego dla mobilnych urządzeń z systemem Android.

BitDefender udostępnił publiczną wersję BETA oprogramowania BitDefender Mobile Security, antywirusa przeznaczonego dla urządzeń z systemem Android. Nowy produkt BitDefendera korzysta z technologii skanowania w chmurze chroniąc urządzenia z Androidem przed najnowszymi e-zagrożeniami bez niepotrzebnego obciążania baterii.

Program używa nowych usług antywirusowych działających w chmurze do efektywnego skanowania urządzenia i zapobiegania instalowaniu złośliwych aplikacji. Proces skanowania jest uruchamiany tylko w razie potrzeby, redukując zużycie baterii do minimum.

Obraz
© (fot. BitDefender)

Kluczowe funkcje obejmują audyt aplikacji (Application Audit) służący do kontroli uprawnień każdej aplikacji oraz dozwolonych akcji, a także skanowanie podczas instalacji (on-install) i na żądanie (on-demand), które może być uruchomione w dowolnym momencie w celu sprawdzenia, czy wszystkie zainstalowane aplikacje są legalne i bezpieczne.

BitDefender Mobile Security BETA można zainstalować bezpośrednio przez Android Market albo pobrać ze strony BitDefender.

_ Źródło: Marken Systemy Antywirusowe _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)