Bitdefender w wydaniu 2012

Bitdefender w wydaniu 2012

Bitdefender w wydaniu 2012
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.10.2011 10:28, aktualizacja: 25.10.2011 13:17

Bitdefender, wprowadza na rynek polską edycję najnowszej wersji programów Bitdefender Antivirus Plus 2012, Bitdefender Internet Security 2012 oraz Bitdefender Total Security 2012.

Nową odsłonę produktów cechuje całkowicie przebudowany interfejs, zaprojektowany zgodnie z sugestiami i życzeniami użytkowników. Nowe funkcje obejmują tryb Autopilota, ochronę użytkowników sieci społecznościowych oraz technologię Dyspozytor Skanowania pozwalającą utrzymać pełną wydajność systemu.

Nowe i udoskonalone funkcje Bitdefendera 201. obejmują:

Autopilot
W trybie Autopilota program sam inteligentnie podejmuje optymalne dla bezpieczeństwa decyzje bez udziału użytkownika. Oznacza to brak wyskakujących okienek, brak komunikatów, a także brak konieczności konfigurowania programu po jego zainstalowaniu. Co ważne, użytkownicy nadal mogą uzyskać dostęp do ustawień i dostosować preferencje do własnych wymagań jeśli tylko mają taką potrzebę.

Ochrona Portali Społecznościowych
Nowa funkcja ochrony sieci społecznościowych służy do filtrowania i blokowania e-zagrożeń specyficznie związanych z tego rodzaju aktywnością towarzyską, skanując odnośniki otrzymywane od znajomych z Facebooka i monitorując ustawienia prywatności.

Dyspozytor Skanowania Dyspozytor Skanowania wynajduje i wykorzy
stuje przedziały czasowe, kiedy obciążenie systemu spada poniżej określonego poziomu, by przeprowadzać okresowe skanowanie całego systemu. W ten sposób Bitdefender nie zakłóca aktywności komputerowej użytkownika i nie wpływa na szybkość systemu.

Safebox - Kopia Online & Synchronizacja Plików
Bitdefender Safebox monitoruje ważne pliki i tworzy ich kopie zapasowe na bezpiecznym serwerze zdalnym za każdym razem gdy wykryje ich zmianę. Kopie plików dostępne są także dla innych komputerów, na których użytkownik zainstalował Bitdefendera. Wersja Total Security udostępnia bezpłatnie przestrzeń 2GB online.

Tryb Ratunkowy
Jeśli e-zagrożenia, jak na przykład rootkity, nie mogą być usunięte z poziomu pracującego systemu Windows, komputer zostaje uruchomiony ponownie i przechodzi w tryb ratunkowy - bezpieczne środowisko, którego można użyć do wyczyszczenia i przywrócenia systemu.

Wirtualizacja Przeglądarki
Funkcja izolująca przeglądarkę internetową od systemu operacyjnego w tworzonym przez Bitdefendera środowisku wirtualnym. Zapobiega to wykorzystywaniu przez e-zagrożenia luk w przeglądarce do przejęcia kontroli nad całym systemem.

Użytkownicy posiadający ważne licencje na wcześniejsze edycje Bitdefendera mają prawo do bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)