ycipk-1higkw

Bianca Devins brutalnie zamordowana. Jej chłopak pokazał w sieci zdjęcia zwłok

17-letnia Bianca Devins, instagramerka została zamordowana przez swojego chłopaka. 21-latek Brandon Clark odciął dziewczynie głowę, a zdjęcia ciała udostępnił w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Instagramerka brutalnie zamordowana przez chłopaka
Instagramerka brutalnie zamordowana przez chłopaka (Instagram, Fot: escty)
ycipk-1higkw

Bianca Devins przed śmiercią była obserwowana na Instagramie przez ponad 35 000 osób. Nastolatka prowadziła 2 profile, w tym popularny @escty. Była także aktywną użytkowniczką serwisu 4Chan.

Jak donoszą media, do zabójstwa doszło wieczorem 13 lipca. Powodem miała być kłótnia Devins z jej chłopakiem – Brandonem Clarkiem, który sam zawiadomił policję następnego dnia rano. Według ujawnionych informacji para miała się pokłócić, co ostatecznie doprowadziło do śmierci dziewczyny.

Bianca Devins brutalnie zamordowana – zdjęcia trafiają do sieci

ycipk-1higkw

W sobotę wieczorem mężczyzna na swoim profilu na Instagramie napisał niepokojącą wiadomość o treści: Nadchodzi piekło. Niedługo potem umieścił również zdjęcie z okaleczonym ciałem dziewczyny. Policja potwierdziła autentyczność zdjęcia.

Clark udostępnił zdjęcie ciała Bianci Devins także na kanale Discord (popularnym wśród graczy komunikatorze internetowym), na którym się udzielała, dopisując:

"Przykro mi…. musicie znaleźć sobie kogoś innego do przyklejania się." Chłopak udostępnił także wszystkie dane osobowe dziewczyny, która do tej pory była anonimowa w sieci.

"Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni tą straszna sytuacją. Pracujemy blisko z przedstawicielami prawa, by dostarczyć wszelkiej możliwej pomocy. W międzyczasie nasze serca podążają ku rodzinie Bianki i bliskich jej osób" - przekazał rzecznik Discorda w Rozmowie z CNN.

ycipk-1higkw

Zobacz też: Niebezpieczny trend na Instagramie

Morderca próbował popełnić samobójstwo

Następnego dnia rano Brandon Clark miał sam zadzwonić na policję, zmienił także swój status w profilu w mediach społecznościowych, sugerując datę własnej śmierci. Kiedy policja go znalazła, próbował popełnić samobójstwo.

ycipk-1higkw

Podejrzany trafił do szpitala, ale kiedy jego stan się ustabilizuje najprawdopodobniej usłyszy zarzut morderstwa.

Zobacz też: Ogromny wyciek danych. Ponad 100 milionów adresów, haseł i numerów telefonu w sieci

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1higkw

ycipk-1higkw
ycipk-1higkw