Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech H760

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech H760

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech H760
23.08.2010 10:54, aktualizacja: 23.08.2010 12:55

Logitech zaprezentował bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech Wireless Headset H760, który umożliwia prowadzenie rozmów przez internet oraz słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z kabli. Najnowszy zestaw słuchawkowy Logitech pozwala na oddalenie się od komputera nawet do 12 metrów, a bateria urządzenia wystarczy na 6 godzin pracy.

Nowe słuchawki Logitech to nie tylko korzyści płynące z bezprzewodowej łączności. Dla większego komfortu użytkowników urządzenie mocowane jest z tyłu głowy, dzięki czemu można je łatwo dopasować. Dodatkowo, zestaw Logitech H76. jest lekki, co znacznie ułatwia korzystanie ze słuchawek w ruchu.

Model H76. ma wbudowany korektor, który zapewnia optymalny dźwięk podczas rozmów internetowych, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Wygodne przełączniki pozwalają regulować głośność, zatrzymywać muzykę oraz zarządzać listą odtwarzania w programie Windows Media Player lub iTunes. System kontroli dźwięku jest kompatybilny z każdym systemem audio i może być wykorzystywany podczas rozmów internetowych i wideo konferencji. Oprócz słuchawek w zestawie znajduje się także mikrofon, który niweluje szumy z otoczenia i automatycznie wycisza dźwięk po odsunięciu mikrofonu.

Obraz
© (fot. Logitech)

Cena i dostępność
Zestaw słuchawkowy Logitech Wireless Headset H760 od sierpnia od września 2010 w sugerowanej cenie 439 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)