Bezprzewodowy tuner do odbioru telewizji na telefonach i tabletach

Bezprzewodowy tuner do odbioru telewizji na telefonach i tabletach

Bezprzewodowy tuner do odbioru telewizji na telefonach i tabletach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.02.2014 11:02, aktualizacja: 05.02.2014 12:12

WiTV to bezprzewodowy tuner, który umożliwia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na tablecie lub smartfonie z systemem Android lub iOS (urządzenia iPhon, iPad oraz iPod Touch). Odebrany sygnał DVB-Tprzesyłany jest do urządzeń mobilnych za pośrednictwem WiFi. Urządzenie wyposażone jest we własny akumulator oraz teleskopową antenę.

*WiTV to bezprzewodowy tuner, który umożliwia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na tablecie lub smartfonie z systemem Android lub iOS (urządzenia iPhon, iPad oraz iPod Touch). Odebrany sygnał DVB-Tprzesyłany jest do urządzeń mobilnych za pośrednictwem WiFi. Urządzenie wyposażone jest we własny akumulator oraz teleskopową antenę. *

Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, ładowany przez port USB za pomocą dołączonego do zestawu kabla MicroUSB ma wystarczyć na trzy godziny pracy. Tuner obsługuje zakres częstotliwości od 177.5 do 226.5MHz (pasmo VHF) oraz od 47. - 858MHz (pasmo UHF) i jest w stanie dekodować strumienie wideo MPEG-2, MPEG-4 i H.264. Łączność Wi-Fi spełnia standardy sieci 802.11b/g/n. Obsługiwane są urządzenia pracujące pod kontrolą systemu iOS od wersji 5.0 lub pod kontrolą systemu Android do wersji 3.0.

Odbiór telewizji na urządzeniu docelowym umożliwia darmowa aplikacja SianoTV, dostępna w sklepach Google Play oraz App Store. WiTV działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na nagrywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego.

Cena: 320 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)