Bezprzewodowy, pionowy odkurzacz Samsung Flex Slim

Bezprzewodowy, pionowy odkurzacz Samsung Flex Slim
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.12.2011 09:09, aktual.: 29.03.2012 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung Flex Slim (model SS7550) to bezprzewodowy i prosty w obsłudze odkurzacz bezworkowy. Zamiast tego, odkurzacz został wyposażony w specjalny półlitrowy pojemnik na nieczystości. Aby pozbyć się jego zawartości, wystarczy wyjąć zbiornik za pomocą przycisku i odchylić pokrywkę.

Odkurzacz Samsung Flex Slim, dzięki swojej pionowej i szczupłej budowie może stać samodzielnie, gdziekolwiek go zostawimy. Urządzenie składa się z dwóch części: stałej, pionowej obudowy oraz ukrytego w niej odkurzacza ręcznego. Pierwsza część sprawdzi się przy czyszczeniu większych, regularnych powierzchni, zaś druga dotrze we wszystkie trudnodostępne zakamarki .

Aby zwiększyć skuteczność sprzątania, Samsung Flex Slim został wyposażony w obrotową szczotkę, która umożliwia swobodne odkurzanie. Dzięki ruchomej, gumowej końcówce, która znajduje się po zewnętrznej stronie szczotki, czyszczenie kątów i krawędzi przebiega sprawnie i komfortowo. W odkurzaczu ręcznym mamy do dyspozycji dodatkowe końcówki –. szczelinówkę i szczotkę do kurzu.

Samsung Flex Slim wyposażony jest w filtr powietrza HEPA, który zatrzymuje większość zanieczyszczeń, a także grzyby, bakterie i wirusy. Zaawansowany system dwukomorowy, dzięki technologii cyklonowego przepływu powietrza, pozwala zwiększyć ilość pochłanianego kurzu. Cząstki pyłu i zanieczyszczeń są automatycznie przesiewane do zewnętrznej komory, i zostają w niej do czasu opróżnienia pojemnika.

Moc ssąca urządzenia to jednak zaledwie 60W, a czas pracy na zasilaniu akumulatorowym to niewiele ponad 2. minut.

Odkurzacz dostępny jest w sklepach z cenie *około 500 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)