Bezprzewodowe słuchawki TDK TH-WR700 z Kleer

Bezprzewodowe słuchawki TDK TH-WR700 z Kleer05.02.2010 22:21
Bezprzewodowe słuchawki TDK TH-WR700 z Kleer
Źródło zdjęć: © slashgear.com

Firma TDK zapowiedziała wprowadzenie na rynek bezprzewodowych słuchawek zaprojektowanych specjalnie z myślą o użytkownikach odtwarzaczy iPod Touch oraz telefonów komórkowych iPhone...

Firma TDK zapowiedziała wprowadzenie na rynek bezprzewodowych słuchawek zaprojektowanych specjalnie z myślą o użytkownikach odtwarzaczy iPod Touch oraz telefonów komórkowych iPhone – model TH-WR700.

Oczywiście słuchawki będą współpracowały również z innymi urządzeniami wyposażonymi w wyjście jack 3,5 mm. Bezprzewodowy przesył danych ma odbywać się z wykorzystaniem technologii Kleer w częstotliwości 2.4 GHz. Ma ona zapewnić wysokiej jakości transmisję sygnału audio z jakością bezstratną (16bit/44.1kHz) na odległość do 1. m. Zgodnie z zapowiedziami producenta ma to pomóc w redukcji zakłóceń.

TH-WR70. mają charakteryzować się mocą 108dB/mW przy impedancji 32Ω i paśmie przenoszenia 20Hz-20kHz. Będą wymagały zasilana dwoma bateriami typu AAA, które zapewnią do 40 godzin ciągłej pracy. Ciekawostką ma być możliwość podłączenia nawet czterech par słuchawek do jednego nadajnika.

Słuchawki TDK TH-WR700 mają pojawić się w sprzedaży już na początku marca tego roku. Niestety jak na razie ich cena nie jest jeszcze znana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)