Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem domowego zestawu stereo

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem domowego zestawu stereo

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem domowego zestawu stereo
Źródło zdjęć: © belkin.com
27.12.2009 12:02, aktualizacja: 28.12.2009 11:55

Firma Belkin wprowadziła na rynek nowy odbiornik Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z dowolnego urządzenia zgodnego z technologią Bluetooth stereo A2DP wykorzystując...

Firma Belkin wprowadziła na rynek nowy odbiornik Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z dowolnego urządzenia zgodnego z technologią Bluetooth stereo A2DP, wykorzystując przy tym zwykły domowy zestaw stereo.

Belkin Bluetooth Music Receiver wykorzystuje technologię Bluetooth w wersji 2.0 z EDR. Zasięg jego działania wynosi około 10 metrów. W zestawie oprócz odbiornika znajdują się kable niezbędne do podłączenia go do domowego zestawu stereo (3.5 mm do RCA oraz 3.5 mm do 3.5 mm). Gadżet umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z dowolnego urządzenia zgodnego z technologią Bluetooth stereo A2DP (_ ang. Advanced Audio Distribution Profile _), np. z przenośnego odtwarzacza iPod touch drugiej generacji czy telefonów komórkowych iPhone. Pozwala na zapisanie ustawień dla sześciu powiązanych urządzeń.

Aktualnie urządzenie dostępne jest wyłącznie w Stanach Zjednoczonych w cenie wynoszącej niespełna 50 dolarów. Producent zapowiedział wprowadzenie go m.in. na rynek europejski w marcu przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)