Bezprzewodowe głośniczki Creative na małe biurko

Bezprzewodowe głośniczki Creative na małe biurko

Bezprzewodowe głośniczki Creative na małe biurko
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2014 13:51

Creative wzbogacił swoje portfolio o niewielkie głośniki T3150 Wireless. Produkt jest adresowany do użytkowników poszukujących funkcjonalnych zestawów, które łatwo zmieszczą się na biurku.

Trzeba przyznać, że głośniki T315. Wireless nie są produktami dla audiofilów, niemniej gwarantują nieporównywalnie lepsze brzmienie niż głośniki wbudowane w laptopa lub tablet. Zestaw T3150 Wireless składa się z subwoofera oraz dwóch kolumienek satelitarnych. Urządzenia mogą pracować w trybie przewodowym, za pomocą złącza typu jack 3,5 mm, a także bezprzewodowym z wykorzystaniem technologii Bluetooth. W praktyce oznacza to, że za pomocą zestawu Creative można odtwarzać muzykę z komputera stacjonarnego, notebooka, smartfona, tabletu czy przenośnego odtwarzacza empetrójek.

Producent zastosował w kolumnach technologię Creative IFP (Image Focusing Plate). Zapewnia ona szerszą scenę dźwiękową i zachowaną równowagę tonalną. W rezultacie brzmienie staje się bardziej wyraziste, przyjemniejsze w odbiorze. Do zestawu dołączony jest pilot na podczerwień, służący do uruchamiania i wyłączania kolumn oraz regulacji głośności.

Cena: 200 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)