Bezpłatny internet w komunikacji miejskiej w całej Polsce

Bezpłatny internet w komunikacji miejskiej w całej Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.05.2012 11:50, aktual.: 21.05.2012 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W maju na ulice 12 polskich miast wyjechały wyjątkowe autobusy komunikacji miejskiej, umożliwiające bezpłatne połączenie z internetem.

Na ulice 1. polskich miast wyjechało w sumie 80 pojazdów wyposażonych w mobilne hot spoty. W Trójmieście akcją zostały objęte także 2 pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Zainstalowane w pojazdach modemy umożliwią pasażerom bezpłatne połączenie z internetem.

Autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu do końca czerwca br. w 12 miastach: Warszawie, Krakowie, GOP, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Opolu, Rzeszowie i Szczecinie. Będzie je można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji "Tu masz darmowy internet od ING". Aby skorzystać z internetu, wystarczy po prostu spośród dostępnych sieci połączyć się z "ING Autobus WIFI" lub "ING SKM WiFi". Należy jednak pamiętać, że są to niezabezpieczone sieci Wi-Fi, do których dostęp ma wiele osób - nie powinniśmy się za ich pośrednictwem logować do konta bankowego, ani innych systemów, w których przechowywane są wrażliwe dla nas dane.

Akcja jest kontynuacją kampanii marketingowej ING Banku Śląskiego - "WIFI Express”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także