Bezpłatny internet na Dworcu Zachodnim w Warszawie

Bezpłatny internet na Dworcu Zachodnim w Warszawie

Bezpłatny internet na Dworcu Zachodnim w Warszawie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.08.2012 13:10, aktualizacja: 21.08.2012 13:37

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wdrożeniu sieci bezprzewodowego Internetu na Dworcu Zachodnim w Warszawie. Działająca bez żadnych ograniczeń sieć, dostępna jest dla wszystkich podróżnych bez żadnych opłat.

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wdrożeniu sieci bezprzewodowego internetu na Dworcu Zachodnim w Warszawie. Działająca bez żadnych ograniczeń sieć, dostępna jest dla wszystkich podróżnych bez żadnych opłat.

W ramach projektu zainstalowano 1. access pointów Ruckus Wireless. Realizacja obejmuje zarówno teren dworca autobusowego, poczekalnię, jak równie znajdujący się na terenie dworca Hostel Zachodni. Sieć została wykonana nie tylko z myślą o podróżnych, którzy oczekują na autobus, czy gościach hostelu, lecz ma także wesprzeć potrzeby wewnętrzne PKS Polonus.

Co istotne, nie ma żadnych limitów w dostępie do internetu. Użytkownicy, po połączeniu się z siecią, mogą korzystać z niej tak długo, jak chcą. Nie ma także ograniczeń wielkości przesłanych danych. Przepustowość łączy wynosi 2 Mb/s, co powala na bezproblemowe korzystanie z zasobów internetu. Mimo początkowej fazy, odnotowuje się coraz większe zainteresowanie projektem. Do tej pory „rekordem”. jest 320 użytkowników (RU), którzy skorzystali z systemu jednego dnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)