Becker zaprezentował nowości na targach Car & Sound!

Becker zaprezentował nowości na targach Car & Sound!

23.04.2009 14:42, aktual.: 23.04.2009 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na targach w Kolonii Becker, marka należąca do Harman/Becker Automotive Systems GmbH, zaprezentował trzy modele nawigacji samochodowych nowej generacji.

Na stoisku zaprezentowano innowacyjne urządzenia: Z102. Z203 i Z204 oraz ekskluzywny Traffic Assist Z205 będący ozdobą nowego portfolio marki. Z102 i Z203 to 4,3 calowe urządzenia z szeregiem przydatnych funkcji: 4 opcjami wyboru trasy (Szybka, Krótka, Optymalna i nowość – trasa Łatwa z minimalna ilością manewrów dla początkujących kierowców), permanentnym zasilaniem dzięki aktywnej stacji dokującej i trójwymiarowym widokiem tras i miast.

Obraz
© (fot. Becker)

Modele Z20. i Z205 poza tym posiadają również przełomowa technologię Becker OneShot Voice Control pozwalającą na głosowe wprowadzanie adresu przeznaczenia. Rozwiązanie to, bazujące na technologii Harman/Becker, było już stosowane z powodzeniem w fabrycznie montowanych systemach nawigacji w samochodach takich marek jak Mercedes. Kolejnym mocnym punktem nawigacji marki Becker są opracowane przez Navteq’a Traffic Patterns, które umożliwiają wyznaczenie najkorzystniejszej trasy przejazdu w różnych porach dnia i dla poszczególnych dni tygodnia pomagajac kierowcom uniknąć korków np. w godzinach szczytu opracowując alternatywne trasy dotarcia. Dodatkowo nowe urządzenia mają takie funkcjonalności jak widok 3D krajobrazów, trójwymiarowe plany miast z zarysami budynków oraz podzielny ekran. Wszystkie urządzenia zostaną wprowadzone do sprzedaży w Polsce po zakończeniu targów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)