Basen ogrodowy z… kontenera. Kosztuje krocie, ale sąsiedzi będą zazdrościć

Basen ogrodowy z… kontenera. Kosztuje krocie, ale sąsiedzi będą zazdrościć

Basen ogrodowy z… kontenera. Kosztuje krocie, ale sąsiedzi będą zazdrościć
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
03.07.2019 15:46

Polska firma ma zupełnie odmienny pomysł na ogrodowe baseny. Tworzy je z morskich kontenerów. Efekt nie tylko świetnie wygląda, ale też ma pozytywny wpływ na środowisko.

Cubepools produkuje baseny wykonane z kontenerów morskich. Wyglądają oryginalnie, a przy tym wykorzysutje się materiał z odzysku - duży plus za ekologiczne podejście.

Baseny tworzone z kontenerów, które woziły towary, więc mają spore rozmiary. Cubepools w sprzedaży ma dwie wersje: 6 i 12-metrowe. Są wykończone blachą ryflowaną, posiadają system filtracji i zestaw do czyszczenia, a zabezpieczane są drzwiami.

Dodatkowo klienci mogą zamówić wersję "comfort", która zapewnia takie udogodnienia jak system ogrzewania czy światło wewnętrzne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować basen pod siebie - decydując nawet o długości i wysokości.

Plusem basenów jest ich prosta obsługa. Wystarczy podłączyć do prądu i jedyne, czym musimy się zająć, to uzupełnienie chemii basenowej. Z kolei postawienie ich w ogrodzie wymaga jedynie płaskiej powierzchni.

Obraz
© Materiały prasowe

Jak zwykle w takich przypadkach, jest jedno "ale". To cena. Podstawowy model to wydatek rzędu 49 999 zł brutto. Z drugiej strony dostajemy sprzęt na lata. Według producenta basen bezpiecznie posłuży nawet przez 20 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (161)