Basen ogrodowy z… kontenera. Kosztuje krocie, ale sąsiedzi będą zazdrościć

Basen ogrodowy z… kontenera. Kosztuje krocie, ale sąsiedzi będą zazdrościć
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

03.07.2019 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska firma ma zupełnie odmienny pomysł na ogrodowe baseny. Tworzy je z morskich kontenerów. Efekt nie tylko świetnie wygląda, ale też ma pozytywny wpływ na środowisko.

Cubepools produkuje baseny wykonane z kontenerów morskich. Wyglądają oryginalnie, a przy tym wykorzysutje się materiał z odzysku - duży plus za ekologiczne podejście.

Baseny tworzone z kontenerów, które woziły towary, więc mają spore rozmiary. Cubepools w sprzedaży ma dwie wersje: 6 i 12-metrowe. Są wykończone blachą ryflowaną, posiadają system filtracji i zestaw do czyszczenia, a zabezpieczane są drzwiami.

Dodatkowo klienci mogą zamówić wersję "comfort", która zapewnia takie udogodnienia jak system ogrzewania czy światło wewnętrzne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować basen pod siebie - decydując nawet o długości i wysokości.

Plusem basenów jest ich prosta obsługa. Wystarczy podłączyć do prądu i jedyne, czym musimy się zająć, to uzupełnienie chemii basenowej. Z kolei postawienie ich w ogrodzie wymaga jedynie płaskiej powierzchni.

Obraz
© Materiały prasowe

Jak zwykle w takich przypadkach, jest jedno "ale". To cena. Podstawowy model to wydatek rzędu 49 999 zł brutto. Z drugiej strony dostajemy sprzęt na lata. Według producenta basen bezpiecznie posłuży nawet przez 20 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (161)