Bardzo dobre klawiatury za niewielkie pieniądze. Każdy gracz takiej pragnie

Bardzo dobre klawiatury za niewielkie pieniądze. Każdy gracz takiej pragnie

Bardzo dobre klawiatury za niewielkie pieniądze. Każdy gracz takiej pragnie
Źródło zdjęć: © Fotolia
Arkadiusz Stando
03.12.2017 16:47, aktualizacja: 14.12.2017 15:36

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że na dobrą klawiaturę nie trzeba wydawać 400 zł. Tańsze klawiatury również się sprawdzają, a często nawet nie odstają od tych najdroższych.

Czym cechuje się dobra klawiatura? Przede wszystkim musi być wygodna w użyciu. Preferencje każdy gracz ma swoje, ale niektóre klawiatury są bardziej popularne od innych. Wysokie przyciski na klawiaturze pozwalają lepiej wyodrębnić odpowiedni klawisz, bez kontaktu wzrokowego. W ten sposób nie musicie się dekoncentrować.

Niektóre klawiatury posiadają dodatkowe przyciski po boku. Nazywa się je klawiszami programowalnymi, gdyż dzięki specjalnemu oprogramowaniu można na nich skonfigurować makra, czyli specjalne kombinacje klawiszy. Dzięki temu możemy zyskać przewagę nad przeciwnikami. W przypadku tej klawiatury dodatkowa podkładka sprawia, że dłoń mniej się męczy.

Potrzebujesz nie tylko klawiatury, ale też myszkę? Mamy zestaw idealny. Podświetlana, kolorowa klawiatura wygląda naprawdę imponująco, a w połączeniu z taką myszką prezentuje się jeszcze lepiej. To prawdziwa okazja, jeśli nie chcecie wydać zbyt dużo pieniędzy.

Najlepszym dowodem, że nie trzeba dużo zapłacić za klawiaturę, jest ten model. Klawiatura wygląda solidnie, jej wysokie przyciski pozwalają na lepszą kontrolę. W dodatku klawiatura posiada pięć przycisków makro, a więc czego jeszcze chcieć? Dla oszczędnych to najlepszy wybór.

Jeśli jednak szukacie klawiatury najznamienitszych firm, to rzućcie okiem na ten model. Firma Razer to jedna z najbardziej znanych i popularnych na rynku akcesoriów komputerowych. Cena jak na tę markę tutaj jest dosyć niska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)