Bądź szybszy i sprytniejszy – gra "Szok Reakcja"

Bądź szybszy i sprytniejszy – gra "Szok Reakcja"

Bądź szybszy i sprytniejszy – gra "Szok Reakcja"
Źródło zdjęć: © 2future.pl
03.09.2008 19:19, aktualizacja: 03.09.2008 22:26

Jeśli chcielibyśmy rozkręcić imprezę, rozluźnić atmosferę na spotkaniu i zelektryzować przy tym znajomych być może zainteresuje nas urządzenie do sprawdzania czasu reakcji – "Szok Reakcja"...

Zapewne większość z nas doznała kiedyś nieprzyjemnego i bolesnego uczucia jakim jest porażenie elektryczne. Na rynku znajdziemy wiele gadżetów wykorzystujących to zjawisko. Jeśli chcielibyśmy rozkręcić imprezę, rozluźnić atmosferę na spotkaniu i zelektryzować przy tym znajomych być może zainteresuje nas urządzenie do sprawdzania czasu reakcji – _ "Szok Reakcja" _.

W grze _ "Szok Reakcja" może uczestniczyć od 2 do 4 osób. Każdy gracz trzyma w ręce specjalny uchwyt z przyciskiem. Zabawa polega ona na tym, aby po zaświeceniu się zielonej lampki jak najszybciej wcisnąć przycisk znajdujący się na uchwycie. Na osobę, która zrobi to najwolniej czeka niespodzianka w postaci porażenia elektrycznego. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki - porażenie najwolniejszej osoby, nie porażenie najszybszej osoby oraz porażenie osoby wybranej przez nas. Dodatkowo możemy ustawić tzw. silny, albo słaby "kopniak". Osoby, które będą oszukiwały –. np. wcisną przycisk przed pojawieniem się zielonej lampki spotka kara w postaci porażenia.
Zabawa
"Szok Reakcja" dozwolona jest od 14 lat - ponieważ urządzenie wysyła impuls elektryczny gra nie jest wskazana dla osób z epilepsją czy rozrusznikiem serca. Cena gadżetu to 99,95 złotych _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)