Awaria u operatorów. Nie działa Vectra i Inea, ale klienci skarżą się też na innych dostawców [Aktualizacja]

Awaria u operatorów. Nie działa Vectra i Inea, ale klienci skarżą się też na innych dostawców [Aktualizacja]
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

01.12.2019 12:05, aktual.: 02.12.2019 07:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci z całej Polski zgłaszają poważne problemy z dostępem do internetu i telewizji. Najwięcej zgłoszeń od rana napływa od klientów Vectry i Inei, ale nie działają również usługi innych operatorów.

Aktualizacja: Wszystkie awarie zostały usunięte w przeciągu kilku godzin. Od ok. 14:00 nie zanotowano nowych zgłoszeń.

Od rana klienci Vectry zgłaszają brak internetu, a część z nich zauważyła również poważny problem z działaniem telewizji. Ten sam problem zgłaszają również korzystający z usług Inea, chociaż tutaj znacznie częściej problem występuje zarówno w przypadku dostawy usług telewizyjnych, jak i internetu.

Na razie żaden z operatorów nie podał przyczyny awarii, ale mamy nadzieję, że zostaną one szybko usunięte. Niestety nie jest to pierwsza poważna awaria, jaka miała miejsce w Vectrze w ostatnim czasie, jednak poprzednio udało się usunąć awarię w ciągu kilku godzin.

Problemy z dostępem do usług innych operatorów

Weekend może być również ciężki dla klientów innych operatorów. W serwisie downdetector.pl pojawiły się zgłoszenia dotyczące problemów z dostępem do internetu i telewizji od użytkowników usług dostarczanych przez UPC czy Multimedia Polska.

Skala problemu nie jest tak duża jak w przypadku Vectry czy Inei, jednak klienci wyraźnie są niezadowoleni z jakości usług na przestrzeni weekendu. W zeszły weekend duże problemy zgłaszały osoby korzystające z usług Netii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (117)