ycipk-g87sxk

Netia nie działa. Klienci zgłaszają poważną awarię wszystkich usług [AKTUALIZACJA]

Netia, niezależny operator usług telekomunikacyjnych nie działa. Klienci z całej Polski zgłaszają problemy z działaniem internetu i telefonów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria serwerów Netii
Awaria serwerów Netii (downdetector.pl)
ycipk-g87sxk

AKTUALIZACJA: Netia poinformowała nas, że awaria została usunięta w przeciągu kilkunastu minut. Za wszelkie utrudnienia firma przeprosiła.

Na razie Netia nie poinformowała nas o przyczynach awarii, jednak klienci z całego kraju zgłaszają problem z działaniem internetu stacjonarnego, mobilnego oraz telefonów stacjonarnych.

- Nie działa internet, telewizja i infolinia… - czytamy jeden z komentarzy w serwisie downdetector.pl. Dużym problemem dla klientów jest niemożność skontaktowania się z operatorem - bardzo dużo osób zgłasza brak możliwości połączenia się z infolinią. Jedyny komunikat jaki podała Netia, jakim podzielił się jeden z klientów brzmiał "błąd serwera".

ycipk-g87sxk

Największe problemy z dostępem do usług zgłaszają klienci na południu kraju, jednak internet nie działa również mieszkańcom Mazowsza oraz największych miast w kraju. Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana, ponieważ na razie brakuje informacji o stanie awarii.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-g87sxk

ycipk-g87sxk
ycipk-g87sxk