Awaria Google'a. Nie działała wyszukiwarka i część usług [AKTUALIZACJA]

Awaria Google'a. Nie działała wyszukiwarka i część usług [AKTUALIZACJA]

Awaria Google'a. Nie działała wyszukiwarka i część usług [AKTUALIZACJA]
Źródło zdjęć: © Downdetector
15.04.2019 12:56, aktualizacja: 15.04.2019 21:21

W wyniku awarii około godziny 12 wyszukiwarka oraz część usług firmy Google przestały działać w dużej części Europy - także Polsce. W przypadku naszego kraju sytuacja została już naprawiona.

Awaria usług Google miała miejsce 15 kwietnia w takich krajach jak Francja, Polska, Hiszpania, Luksemburg, Belgia i Holandia.

Na awarii najbardziej ucierpieli mieszkańcy takich polskich miast, jak Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie chodzi tylko o wyszukiwarkę. Pojawił się problem z obsługą poczty z klienta Gmail oraz serwis hostingowy wideo YouTube. Możemy być jednak pewni, że firma poradzi sobie z awarią wcześniej niż później. Z prostej przyczyny - każda z takich sytuacji to potencjalne straty.

Na to firma przecież sobie nie pozwoli. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość, albo przeładować stronę. Może usługi wróciły chociaż do części użytkowników? Warto sprawdzić, zamiast zamartwiać się, że nie mamy dostępu do poczty czy filmików z kotkami.

Aktualizacja

Awaria usług Google'a w Polsce była związana z awarią sieci Orange. Wraz z naprawą usterki przez telekom po godzinie 13.00, wróciły do życia także googlowskie strony i aplikacje. Nie pozostaje jednak wyjaśnione, co wydarzyło się w innych krajach Europy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)