Trwa ładowanie...
d1pdahg

Awaria Facebooka. Nie można dodawać postów

W środę 2 maja 2018 roku nastąpiła poważna awaria blokująca możliwość dodawania postów większości administratorów stron na Facebooku. Awaria dotknęła również niektóre grupy, jeśli nie możecie dodawać postów, nie panikujcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria Facebooka. Nie można dodawać postów
(flickr.com)
d1pdahg

Poważna awaria blokuje administratorom możliwość dodawania postów na swoich stronach. Po wejściu na stronę okazuje się, że zniknęło okienko dodawania postów. Problemu nie rozwiązywało skorzystanie z innej przeglądarki ani odświeżanie strony.

Wystąpiły także problemy z dodawaniem postów korzystając z facebookowego narzędzia do publikowania. Podczas próby publikacji strona zaczyna się ładować w nieskończoność. To nie pierwszy raz, kiedy nastąpiła taka awaria, ostatni raz zdarzyła się jesienią 2017 roku.

Możliwość dodawania postów pozostała jednak w wersji mobilnej portalu. W dodatku nie wszyscy administratorzy utracili tę możliwość, w związku z czym powstały już pewne teorie o zablokowaniu tej funkcji niektórym użytkownikom. Facebook jednak nie potwierdził tych doniesień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1pdahg

Podziel się opinią

Share
d1pdahg
d1pdahg
Więcej tematów