Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco w przystępnej cenie

Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco w przystępnej cenie

Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco w przystępnej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.03.2014 14:53

Saeco Minuto to jedyny w swoim segmencie w pełni automatyczny ekspres do kawy, łączy w sobie wyjątkowo dużą pojemność (1,8 l, 250 g) z niezwykle smukła sylwetką (zaledwie 21,5 cm szerokości, 33 cm wysokości i 42,9 cm długości).

Model HD8763/0. można przygotować całą gamę napojów mlecznych, które zostaną przygotowane w automatyczny sposób dzięki nowemu, opatentowanemu pojemnikowi na mleko z technologią dwóch komór. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Technologia dwóch komór umożliwia przygotowanie profesjonalnych napojów kawowych z gęstą, trwałą pianką dzięki nieprzerwanemu przepływowi.

Ekspres Minuto wyposażony został w szybko nagrzewający się bojler, który umożliwia natychmiastowe zaparzenie kawy, tuż po spienieniu mleka (lub odwrotnie). Bez względu na rodzaj kawy, opatentowany przez Saeco inteligentny system mielenia automatycznie dostosuje parametry cyklu mielenia do użytej mieszanki, aby wydobyć z ziaren pełnię smaku i aromatu. Młynek wykorzystuje nienagrzewające się ceramiczne wkłady. Wygodny mechanizm regulacji wysokości wylewki umożliwia korzystanie z filiżanek i kubków o dowolnych rozmiarach i kształtach i zapobiega rozpryskiwaniu się napoju.

Ekspres Minuto wyposażony został w wyświetlacz zaopatrzony w funkcję pamięci Memo. Rozwiązanie to umożliwia automatyczny wybór rodzaju kawy i dowolne programowanie parametrów parzenia takich jak długość zaparzania, intensywność oraz temperatura. Napoje takie jak espresso, macchiato, cappuccino, latte macchiato lub spienione mleko urządzenie przygotowuje w pełni automatycznie za jednym naciśnięciem przycisku.

Automatyczny program płukania i usuwania kamienia gwarantuje prawidłową konserwację ekspresu do kawy, przedłużając czas jego eksploatacji, natomiast dzięki łatwemu dostępowi z boku urządzenia regularne czyszczenie i smarowanie wyjmowanego systemu parzenia przebiega sprawnie. Zarówno tackę ociekową, jak i pojemnik na odpadki można myć w zmywarce.

Cena: 2500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)