Australia płonie. Gracze Destiny 2 mają szansę pomóc

Australia płonie. Gracze Destiny 2 mają szansę pomóc
Źródło zdjęć: © Bungie | Destiny 2
Arkadiusz Stando

17.01.2020 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pożary lasów w Australii wyrządziły ogromne szkody. Ludzie z całego świata starają się pomóc poszkodowanym, oraz wesprzeć organizacje chroniące zwierzęta, czy też samych strażaków, którzy do walki z żywiołem oddali całe serce. Pojawił się nowy sposób na pomoc.

Nad Australią trwają aktualnie burze, które częściowo uspokoiły żywioł. Niemniej jednak one też wyrządzają pewne szkody. Popiół powstały w pożarach spłynął tonami litrów wody do rzek i stawów, powodując śmierć wielu ryb. A wydawało się, że jest już lepiej.

Cały świat stara się pomóc Australii - teraz mogą także gracze Destiny 2

Bungie, czyli aktualny właściciel Destiny 2 dodało w swoim sklepie internetowym limitowany t-shirt. Przedstawia jeden z modeli statków kosmicznych znanych z gry, przelatujący nad Australią. Na Ziemi widać także dwa kangury.

Koszulka została wyceniona w europejskim sklepie na 27,99 Euro. Jak informują producenci, całkowity zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc Australii. Wśród docelowych instytucji Bungie wymienia: New South Wales Rural Fire Service (straż pożarna) oraz WIRES, największą organizację zajmującą się ratowaniem dzikich zwierząt w Australii.

Wyrażający chęć zakupu muszą wziąć pod uwagę, że koszulki nie dotrą do nich w ciągu kilku dni. Bungie zaznacza, że jest to przedsprzedaż, a produkty trafią do rąk klientów dopiero w ciągu 6-8 tygodni. Wszyscy, którzy zakupią t-shirt, dostaną także kod na dodatkowy emblemat w grze.

Sprzedaż koszulek dla Australii potrwa od 16 stycznia do 18 lutego. Możecie je znaleźć w europejskim sklepie internetowym Bungie, pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także