Atrybut nowoczesnej kobiety

Atrybut nowoczesnej kobiety

Atrybut nowoczesnej kobiety
28.04.2008 09:52, aktualizacja: 29.04.2008 10:20

Jak powszechnie wiadomo, damska torebka kryje cały kobiecy
"świat". Zajdziemy w niej wiele niezbędnych rzeczy, które tylko z
pozoru mogą wydawać się niepotrzebne

Jak powszechnie wiadomo, damska torebka kryje cały kobiecy "świat". Znajdziemy w niej wiele niezbędnych rzeczy, które tylko z pozoru mogą wydawać się niepotrzebne.

Bez wątpienia jedną z nich jest atrybut kobiety - lusterko. Czasem zdarza się, że musimy odczytać dane z karty pamięci, a nasz komputer nie dysponuje odpowiednim czytnikiem. Co powiedzielibyście gdyby wasza towarzyszka znalazła rozwiązanie tego problemu wyciągając ze swojej torebki lusterko z czytnikiem kart pamięci?

Obraz

Ten kobiecy gadżet - "USB Mirror Card Reader" może okazać się świetnym prezentem dla naszej wybranki. W pośredni sposób również my będziemy mogli z niego korzystać.

Obraz

Urządzenie posiada interfejs USB 2.0 i obsługuje takie standardy jak M2, T-Flash, MicroSD, Mini SD, SDHC, SD, Memory Stick (PRO, Duo, Pro Duo), MMC, MMC-II, RS MMC oraz MMC Plus. Maksymalna prędkość transferu danych to 480Mbps. Czytnik idealnie nadaje się dla każdej nowoczesnej kobiety. Dostępny jest w 2 kolorach – szarym lub niebieskim, a jego wymiary to 64 x 55 x 20 mm. Cena: 15 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)