ATM podpisał kontrakt z MSWiA

ATM podpisał kontrakt z MSWiA

ATM podpisał kontrakt z MSWiA
23.01.2010 00:23

ATM podpisał z MSWiA kontrakt na budowę, wdrożenie i utrzymanie Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST 112). Wartość już zawartych umów przekracza 367 mln zł.

Przedmiotem pierwszej umowy o wartości 148,78 mln zł jest zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i wdrożenie ogólnopolskiej sieci teleinformatycznej Przedmiotem drugiej z zawartych umów jest zestawienie sieci OST112 i świadczenie w niej usług transmisji danych. Wartość umowy wynosi 218,24 mln zł. Na dalszych etapach realizacji projektu zawierane będą następne umowy (do wartości maksymalnej 490 mln zł).

W ramach kontraktu ATM dostarczy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne oparte na usługach integracyjnych i telekomunikacyjnych oraz technologii CISCO Systems, które będą podstawą uruchomienia w całym kraju profesjonalnego serwisu związanego z infrastrukturą szybkiego reagowania w ramach zgłoszeń na numer 112.

Podpisany kontrakt istotnie wpłynie na wyniki finansowe generowane przez ATM w latach 2010-2013, zwiększając znacząco skonsolidowane przychody Spółki z działalności w obszarze zintegrowanych systemów teleinformatycznych, z których ATM osiągnęła w 2008 roku blisko 200 mln zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)