Asus Xonar U3 - naprawdę mała karta dźwiękowa

Asus Xonar U3 - naprawdę mała karta dźwiękowa

Asus Xonar U3 - naprawdę mała karta dźwiękowa
Źródło zdjęć: © Asus
29.07.2011 14:27, aktualizacja: 29.07.2011 15:09

Poszukujesz przenośnego rozwiązania audio dla laptopów i komputerów stacjonarnych? Nie satysfakcjonuje Cię dźwięk stereo? Chciałbyś poręczne rozwiązanie, które będziesz w stanie zabrać ze sobą wszędzie? Asus przedstawia rozwiązanie, które w tym tygodniu pojawi się na polskim rynku.

Poszukujesz przenośnego rozwiązania audio dla laptopów i komputerów stacjonarnych? Nie satysfakcjonuje Cię dźwięk stereo? Chciałbyś coś poręcznego, co będziesz w stanie zabrać ze sobą wszędzie? Asus przedstawia rozwiązanie, które w tym tygodniu pojawi się na polskim rynku.

Mowa o urządzeniu Xonar U3. które jest przenośną kartą dźwiękową USB w kieszonkowym rozmiarze. Karta ta, mimo niewielkiej formy, obsługuje technologię Dolby. Jedną z funkcji specjalnych jest GX 2.5 Gaming Audio Engine, który - by zapewnić realistyczne efekty 3D - jest zdolny odtworzyć 128 różnych efektów dźwiękowych jednocześnie. Za jakość dostarczanego dźwięku odpowiada technologia Hyper Grounding, która działa jak zwrotnica, oddzielając sygnały audio od zakłóceń, w rezultacie zapewniając czysty dźwięk.

Obraz
© (fot. Asus)

Xonar U3 wyposażony jest w wyjście analogowe 3.5mm RCA Jack oraz wejście analogowe 3.5mm RCA Jack i wyjście cyfrowe S/PDIF. Posiada także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy z regulowanymi poziomami wzmocnienia.

Jeśli Xonar U3 ma być połączony ze słuchawkami, firma Asus proponuje wykorzystać możliwości modelu NC1. Są to lekkie słuchawki z technologią Active Noise Cancelling - aktywnego wyciszania szumów i hałasów do 18 dB, stworzone dla tych, którzy nie chcą rozstawać się z muzyką podczas dojazdów do pracy. Asus NC1 wyposażone są w 40mm głośnik z magnesu neodymowego dla dynamicznego, mocnego dźwięku, a pasmo przenoszenia dźwięku wynosi 16Hz – 22KHz.

Obraz
© (fot. Asus)

Producent zapewnia, że słuchawki na jednej baterii AAA z włączoną funkcją ANC wytrzymują aż 10. godzin – to dwa razy dłużej niż w przypadku innych słuchawek z ANC.

Obraz
© (fot. Asus)

Cena Xonar U3 to 140 zł, a NC1 299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)