ASUS rozszerza serię słuchawek dla graczy ROG Orion

ASUS rozszerza serię słuchawek dla graczy ROG Orion

ASUS rozszerza serię słuchawek dla graczy ROG Orion
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.09.2013 10:23, aktualizacja: 23.09.2013 13:34

Słuchawki ASUS ROG Orion doczekały się nowej wersji, która współpracuje nie tylko z PC i MAC, ale również z konsolami Xbox 360 i PlayStation 3. Najmocniejszym punktem słuchawek ASUS Orion for Consoles ma być nowy wzmacniacz Spitfire II.

Słuchawki wyposażone zostały w obszyte miękką skórą nauszniki o średnicy 10. mm, które zakrywają całe uszy. Komfort grania w ASUS Orion ma też zapewnić niewielka waga gadżetu - 268 g. Za mocne brzmienie odpowiadają natomiast neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm. Komunikację z innymi graczami umożliwi zaś chowany mikrofon, a kontroler znajdujący się na kablu pozwala regulować głośność i wyciszać mikrofon.

Eliminacja szumów otoczenia i wzmocnienie dźwięku

W zestawie Orion for Consoles znajduje się Spitfire II - zasilany z USB procesor audio z ENC i wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Wzmacniacz odpowiada za głębsze brzmienie i lepsze rozeznanie w sytuacji na polu wirtualnej walki. Z kolei technologia Spitfire II ENC eliminuje ponad 9. proc. szumów. Wbudowany mikrofon aktywnie wykrywa i eliminuje dźwięki otoczenia takie jak: rozmowy czy stukanie w klawisze klawiatury.

Kompatybilność z konsolami i komputerami

Słuchawki sprzedawane są w zestawie z rozdzielaczem RCA i kablami USB, co powinno pozwolić na bezproblemowe podłączenie gadżetu do większości konsol i komputerów. Gracze korzystający z konsoli Xbox, będą mogli korzystać z mikrofonu, po podłączeniu kontrolerów do Spitfire II za pomocą 2,5-metrowego kabla z końcówką jack. Dodatkowo, kabel, którym podłączamy słuchawki do konsoli lub komputera jest pleciony i ma długość 2,5 m, z możliwością wydłużenia o kolejne 1,5 m przez kabel Spitfire II.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)