Asus przechodzi na Centrino 2

Asus przechodzi na Centrino 2

Asus przechodzi na Centrino 2
Źródło zdjęć: © Asus
05.08.2008 10:33, aktualizacja: 05.08.2008 15:06

Po zaprezentowaniu przez firmę Intel mobilnej platformy
Centrino 2 ASUS jest jedna z pierwszych firm, która może pochwalić się
szeroką gamą nowych notebooków opartych o najnowsze mobilne
rozwiązania, które przenoszą komputery przenośne na nowy poziom
wydajności

Po zaprezentowaniu przez firmę Intel mobilnej platformy Centrino 2 ASUS jest jedna z pierwszych firm, która może pochwalić się szeroką gamą nowych notebooków opartych o najnowsze mobilne rozwiązania, które przenoszą komputery przenośne na nowy poziom wydajności.

Dzięki swojej ultra mobilności oraz nowym rozwiązaniom dla biznesu seria notebooków F8V, M50V, G50V, G70V, M51V, M70V i V1V przynosi zwiększoną wydajność, bardziej efektywne wykorzystanie energii z dłuższym czasem pracy na baterii oraz szybsze połączenia interfejsów bezprzewodowych.

Poza unikalnymi technologiami oraz oprogramowaniem ASUS zaprezentował najnowszą wersję technologii Express Gate, która ułatwia użytkownikom korzystanie z komputera. Ten dodatkowy, wbudowany system operacyjny umożliwia ultra szybkie uruchomienie komputera, zapewniając natychmiastowy dostęp do najbardziej popularnych aplikacji, takich jak przeglądarka internetowa, komunikatory, Skype, przeglądarka zdjęć, odtwarzacz muzyki oraz rozgrywki sieciowe.

„_ ASUS zawsze starał się dostarczać konsumentom najbardziej innowacyjne rozwiązania, które będąc proste w użyciu, pozwalały cieszyć się wysoką wydajnością i funkcjonalnością ”. powiedział Tony Chen, General Manager oddziału firmy ASUS zajmującego się produkcją notebooków. „ Dzięki technologii Express Gate użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Internetu z szybkością i łatwością nieosiągalną nigdy wcześniej! _”

Obraz
© Express Gate (fot. Asus)

Dzięki wygodnemu i szybkiemu dostępowi do sieci Internet, użytkownik może teraz natychmiast wysłać pilne maile jeszcze przed wyjściem do pracy, przeglądać strony internetowe między zaplanowanymi spotkaniami oraz komunikować się z przyjaciółmi i rodziną w mgnieniu oka. Dodatkowo Express Gate ułatwia efektywne połączenie dwóch komputerów, pozwalając na łatwe udostępnianie zasobów. W środowisku Express Gate Internet, muzyka i zdjęcia mogą być współdzielone bez martwienia się o pliki oraz konfigurację systemu operacyjnego Windows, spersonalizowanego dla danego użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)