Asus "odchudza" Strikera II Formula

Asus "odchudza" Strikera II Formula

Asus "odchudza" Strikera II Formula
05.05.2008 08:30, aktualizacja: 05.05.2008 10:17

W Sieci pojawiły się informacje na temat nowej płyty głównej firmy Asus o oznaczeniu P5N72-T Premium. Urządzenie to będzie okrojoną wersją modelu Striker II Formula.

Model P5N72-T Premium - podobnie jak jego lepiej wyposażony poprzednik - zbudowano przy wykorzystaniu płytki PCB pokrytej czarnym laminatem. Urządzenie odróżnia się jednak od modelu Striker II Formula nieco skromniejszym systemem pasywnego chłodzenia. Ponadto producent zdecydował się na uszczuplenie konstrukcji o przycisk do szybkiego resetowania ustawień CMOS ( Clear CMOS ) oraz przycisk RESET. Nie znajdziemy również logo cechującego produkty z linii Republic of Games ( na jego miejscu pojawiło się natomiast oznaczenie świadczące o wsparciu dbającej o oszczędność energii technologii Asus EPU ) oraz odpowiedniego złącza pozwalającego na podłączenie zewnętrznego informacyjnego ekranu LCD.

Pomimo tych cięć urządzenie może posłużyć do zbudowania bardzo wydajnej platformy do grania ( wspiera technologię 3-Way SLI ). Oczywiście powinno być też tańsze od modelu Striker II Formula ( producent nie podał jednak na razie ceny ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)