ASUS CineVibe - wibrujące słuchawki dla graczy

ASUS CineVibe - wibrujące słuchawki dla graczy

ASUS CineVibe - wibrujące słuchawki dla graczy
Źródło zdjęć: © asus.com.pl
26.07.2010 14:32, aktualizacja: 27.07.2010 09:41

Firma ASUS wprowadziła do swojej oferty nowy zestaw słuchawkowy dla graczy – model CineVibe. Nowość ma pozwolić cieszyć się barwnym i realistycznym dźwiękiem podczas gry...

Firma ASUS wprowadziła do swojej oferty nowy zestaw słuchawkowy dla graczy – model CineVibe. Nowość ma pozwolić cieszyć się barwnym i realistycznym dźwiękiem podczas gry.

ASUS CineVibe to zestaw słuchawkowy USB plug & play przeznaczony dla komputerowych graczy. Słuchawki posiadają wygodny uchwyt z gęstą pianką oraz wykonane w Japonii, skórzane, oddychające, odporne na bakterie poduszki, zapewniające wygodę nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Całość dopasowuje się do kształtu ucha użytkownika, znacznie poprawiając brzmienie basów. Te ostatnie mają dodatkowo zwiększoną siłę, dzięki specjalnym elementom wibrującym. Ponadto CineVibe zostały wyposażone w redukujący szumy mikrofon kierunkowy oraz polot na kablu, umożliwiający regulację głośności, czułości mikrofonu i poziomu wibracji.

Słuchawki można złożyć, dzięki czemu mieszczą się do płaskiej torby na laptopa. Ciekawostką jest to, że jak zapewnia ASUS, CineVibe jako pierwsze na rynku spełniają europejską normę dotyczącą materiałów wolnych od halogenu. Cena: niespełna 5. funtów.

Specyfikacja:

Średnica: 30mm
Częstotliwości: Słuchawki: 20Hz–20kHz
Mikrofon: 100Hz~10KHz
Impedancja: Wibracje włączone: 16ohm+- 25% na 1kHz
Wibracje wyłączone: 32ohm+-25% na 1kHz
Czułość wejścia Wibracje włączone: 105dB +-5dB na 1mW z HATS 4158C na 1kHz
Wibracje wyłączone: 103dB +-5dB na 1mW z HATS 4158C na 1kHz
Długość kabla: 1,5 metra

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)