Aston 2.0.1.0 - zmień wygląd Windows

Aston 2.0.1.0 - zmień wygląd Windows21.06.2010 14:00
Aston 2.0.1.0 - zmień wygląd Windows
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Jeżeli znudził ci się wygląd Windows zainstaluj jeden z programów modyfikujących jego wygląd. Aston umożliwi ci dostęp do skórek i tematów przygotowywanych przez innych użytkowników dzięki czemu twój system zawsze będzie jak nowy.

Cena: 30 dol.
Informacje: www.astonshell.com

Aston to zamiennik systemowego pulpitu. Według autorów, po zainstalowaniu programu, Windows stanie się łatwiejszy w obsłudze. Zyska również zupełnie inny wygląd, i będzie go łatwiej konfigurować. Większa elastyczność, dodatkowe funkcje i dostęp do wielu tapet i tematów powodują, że system będzie jak nowy.

288768430126217363
Źródło zdjęć: © Aston 2.0.1.0 (fot. IDG.pl)

Użytkownik może wykorzystywać skórki dołączone do programu bądź udostępniane na stronie WWW. Tapety mogą być statyczne jak również animowane. Podobnie pozostałe elementy systemu. Można też używać obiektów trójwymiarowych. Za pomocą wbudowanych narzędzi stworzysz własny temat. Mechanizm wykorzystujący widżety zwiększa dodatkowo możliwości dostosowania Windows do własnych potrzeb. Na ekranie umieścisz wskaźniki obciążenia systemu, prognozę pogody, zegary i kalendarze. Aplikacja grupuje w jednym miejscu dostęp do programów biurowych, aplikacji internetowych, gier czy najważniejszych (zdaniem autorów) narzędzi systemowych. Wyszukiwanie i kwalifikację do poszczególnych grup Aston przeprowadza automatycznie.

Według producenta Aston to jeden z najbardziej stabilnych zamienników systemowego shella. Trzeba jednak przyznać, że aplikacja nie przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. O ile bowiem pomysły na zmiany są interesujące to większość tematów jest przytłaczająca, mało czytelna i utrzymana w ciemnej kolorystyce. To raczej przeszkadza w obsłudze systemu niż ją ułatwia. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 3. dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (344)