Arnold Schwarzenegger - największa gwiazda sieci ostatniego tygodnia

Arnold Schwarzenegger - największa gwiazda sieci ostatniego tygodnia29.05.2019 11:35
Arnold Schwarzenegger - największa gwiazda sieci ostatniego tygodnia
Źródło zdjęć: © Getty Images

Arnold Schwarzenegger – aktor, były gubernator, a teraz nawet nagrał motywacyjną piosenkę. O gwieździe "Terminatora" mówi się w ostatnim tygodniu bardzo dużo – został nawet zaatakowany przez natrętnego fana. Czym zaskoczył aktor tym razem?

Arnold Schwarzenegger to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w show biznesie i nie tylko. Rozpoczął od kariery zawodowego kulturysty, gdy miał 15 lat, a następnie zasłynął jako aktor, filmowiec, polityk, biznesmen, filantrop i aktywista, Dwukrotnie pełnił też funkcję gubernatora Kalifornii w latach 2003–2011. Dzisiaj podbija również internet.

Arnold Schwarzenegger nagrywa piosenkę

Po raz kolejny Arnold Schwarzenegger udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tym razem możemy usłyszeć piosenkę w jego wykonaniu. Utwór nosi tytuł "Pump It Up" i został nagrany we współpracy z Andreasem Gabalierem. Przesłanie jest bardzo motywuję, mówi o uwierzeniu w siebie i ciężkiej pracy, dzięki której można pokonywać przeszkody i osiągać sukces.

Arnold Schwarzenegger w nowym Terminatorze

Aktora będziemy mogli również zobaczyć w najnowszej odsłonie filmu "Terminator", który premierę będzie miał pod koniec 2019 roku. Już na pierwszym zwiastunie "Terminator: Mroczne Przeznaczenie" mogliśmy zobaczyć aktora. Przy nowej odsłonie Terminatora pomagał James Cameron, ale oficjalnie jest on jedynie producentem filmu. Za scenariusz odpowiadają David S. Goyer ("Batman: Początek", "Człowiek ze stali"), Justin Rhodes oraz Billy Ray. Całość wyreżyseruje Tim Miller ("Deadpool").

O Arnoldzie Schwarzeneggerze zrobiło się głośno kilka dni temu również z powodu wydarzenia jakie miało miejsce podczas wizyty w Republice Południowej Afryki. W pewnym momencie do aktora podbiegł mężczyzna, który kopnął go i rzucił mu się na plecy. Ochroniarze zareagowali błyskawicznie. Wcześniej mężczyzna był widziany, jak zaczepiał Schwarzeneggera Całe wydarzenie zostało sfilmowane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)