Aquaperfect, Fresh Extreme i Silence Shaving - trzy nowe depilatory marki Rowenta

Aquaperfect, Fresh Extreme i Silence Shaving - trzy nowe depilatory marki Rowenta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.07.2012 10:31

Marka Rowenta w tym sezonie wprowadza trzy nowe depilatory - Rowenta Aquaperfect Shaving, Rowenta Fresh Extreme i Rowenta Silence Shaving. Wyposażone są w technologię Micro-contact, która ustawiając głowicę depilatora pod odpowiednim kątem do depilowanych powierzchni, co ma umożliwiać usunięcie włosków już od długości 0,5 mm. Szeroka, ruchoma głowica (3,2 cm) ma umożliwiać depilowanie większych powierzchni ciała za jednym razem.

Marka Rowenta w tym sezonie wprowadza trzy nowe depilatory - Rowenta Aquaperfect Shaving, Rowenta Fresh Extreme i Rowenta Silence Shaving.

Wyposażone są w technologię Micro-contact, która ustawiając głowicę depilatora pod odpowiednim kątem do depilowanych powierzchni, co ma umożliwiać usunięcie włosków już od długości 0,5 mm. Szeroka, ruchoma głowica (3,2 cm) ma umożliwiać depilowanie większych powierzchni ciała za jednym razem.

Rowenta Aquaperfect Shaving EP9124

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Rowenta Aquaperfect Shaving EP912. to najnowszy bezprzewodowy depilator, dający możliwość wyboru metody depilacji na sucho lub na mokro (System Wet&Dry). System Dioda Vision podświetla depilowane powierzchnie ułatwiając dostrzeżenie włosków. Depilator Rowenta Aquaperfect Shaving EP9124 zawiera także trymer do depilacji okolic bikini, nasadkę do usuwania włosków z miejsc wrażliwych, głowicę golącą oraz specjalną nasadkę do mikropeelingu, która usuwa obumarły naskórek i powoduje, że skóra po depilacji jest jeszcze gładsza. Nasadka chłodząca redukuje uczucie bólu podczas depilacji. Wygodę użytkowania zapewnia zasilanie akumulatorowe, umożliwiające bezprzewodowe korzystanie z depilatora do 40 minut.

Rowenta Fresh Extreme Shaving EP7344

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Depilator Rowenta Fresh Extreme Shaving EP734. wyróżnia się technologią „Air Pulse”, która dzięki strumieniowi powietrza, redukuje uczucie bólu podczas depilacji. Jest wyposażony także w technologię Micro-contact, system Dioda Vision, ruchomą głowicę oraz precyzyjne metalowe pęsety. Rowenta Fresh Extreme Shaving jest wyposażony w głowicę golącą, nasadkę do depilacji miejsc wrażliwych oraz roll do mikropeelingu. Urządzenie zawiera również 24 kulki masujące, które mają odprężać skórę podczas depilacji.

Rowenta Silence Shaving EP5344

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Podwójnie szczelna obudowa Rowenta Silence Shaving EP534. ma zapewniać cichą pracę urządzenia, dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w technologię Micro-contact, ruchomą głowicę oraz metalowe pęsety. Silence Shaving jest także wyposażony w głowicę golącą, system kulek masujących, które redukują ból podczas depilacji oraz roll pilingujący.

Najnowsze depilatory Rowenta posiadają zdejmowaną głowicę, która może być myta pod bieżącą wodą, szczoteczkę do czyszczenia oraz etui.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)