Apple - nikt nie zrobi lepszej "reklamy" niż prezes

Apple - nikt nie zrobi lepszej "reklamy" niż prezes

Apple - nikt nie zrobi lepszej "reklamy" niż prezes
Źródło zdjęć: © AP
09.02.2016 17:26, aktualizacja: 10.02.2016 11:01

Tim Cook, prezes Apple, podczas finału Super Bowl zrobił zdjęcie swoim iPhonem i wrzucił je na Twittera. Dalszego rozwoju sprawy chyba nie do końca się spodziewał.

Finał Super Bowl, to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. To nie tylko mecz futbolu amerykańskiego, ale również dokładnie przygotowywane spoty reklamowe i koncert największych gwiazd. Jest to również okazja do zwykłego _ pokazania się _. Na trybunach zasiadła masa znanych osobistości, a pośród nich był również prezes Apple - Tim Cook.

Po zakończeniu meczu, wygranego przez Denver Broncos, Cook znalazł się na płycie boiska i postanowił uwiecznić tę chwilę na zdjęciu. Wziął do ręki swojego iPhone'a, zrobił zdjęcie i umieścił je w serwisie Twitter. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jakość fotografii, a raczej jej brak. Na próżno szukać w niej ostrości, obraz jest rozmazany i zdecydowanie coś poszło nie po myśli autora.

Po zamieszczeniu fotografii Twitter zawrzał. Złośliwych komentarzy nie ma końca, a w jednym z nich Tim Cook dostał radę na przyszłość - _ następnym razem użyj Samsunga żeby zrobić lepsze zdjęcie _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)