Aplikacja Samsung Hope Relay - 1zł za każdy kilometr

Aplikacja Samsung Hope Relay - 1zł za każdy kilometr
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.07.2012 09:39, aktual.: 20.07.2012 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co łączy Davida Beckhama, Jamiego Oliviera z Michałem Żebrowskim i Mariuszem Czerkawskim? To nie nowy projekt filmowy ani mecz piłkarski, to aplikacja Samsung Hope Relay, dzięki której każdy przebyty raz dziennie kilometr wart jest złotówkę.

Hope Relay, czyli każdy może być częścią sztafety olimpijskiej

Sztafeta z ogniem olimpijskim od lat poprzedza rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich, a dla osób wybranych do niesienia pochodni, to niezwykłe wyróżnienie. W tym roku Samsung chcąc przybliżyć sportową ideę igrzysk i pomóc dzieciom stworzył aplikację Hope Relay - Ruszaj Pomagać. Mechanizm bezpłatnej aplikacji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać i zainstalować ją na swoim smartphone’ie a następnie rozpocząć bieg, jazdę na rowerze, deskorolce lub każdą inną formę aktywności związaną z przemieszczaniem się.

Dzięki technologii GPS, która rejestruje nasze położenie, po przebiegnięciu jednego kilometra dziennie Samsung przekażę złotówkę na wakacyjny wyjazd podopiecznych z fundacji SOS Wioski Dziecięce. Aplikacja Samsung Hope Relay rejestruje wyniki, tak aby użytkownik miał stały dostęp do swoich rekordów i mógł dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Ponadto, każdy może wgrać własne zdjęcie, które zostanie dodane do specjalnego avatara niosącego pochodnię olimpijską. Złotówkę można przekazać za pośrednictwem Hope Relay raz dziennie w okresie działania aplikacji, tj. od 2. czerwca 2012 do 12 sierpnia 2012, tj. dnia zakończenia Igrzysk XXX Olimpiady.

Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS. Na świecie akcję wspiera David Beckham i Jamie Olivier, a w Polsce Małgorzata Socha, Michał Żebrowski i Mariusz Czerkawski.

Bezpłatna aplikację można jest dostępna od 2. czerwca do 12 sierpnia 2012 i można ją pobrać ze strony www.samsung.com/pl/london2012 oraz ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)