Aplikacja do wyszukiwania wszystkich bankomatów w Polsce

Aplikacja do wyszukiwania wszystkich bankomatów w Polsce

Aplikacja do wyszukiwania wszystkich bankomatów w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.07.2014 11:44

Wszystkie najważniejsze informacje na temat bankomatów tj.: ich godziny otwarcia i lokalizacje oraz możliwość łatwego wyszukania najbliższych urządzeń są dostępne na jednej funkcjonalnej stronie - www.ibankomaty.pl i aplikacji Bankomaty PL.

Serwis oraz aplikacja jest wyszukiwarką bankomatów, umożliwiającą odnalezienie bankowych urządzeń płatniczych w każdym polskim mieście. W kilkunastotysięcznej bazie znajdują się zarówno automaty największych sieci banków, jak i te mniej znanych podmiotów. Miejsca, w których można pobrać gotówkę są zaznaczone "pinezkami" i opatrzone odpowiednimi logotypami. Dodatkowo wyświetlany jest dokładny adres oraz informacja o godzinach, w których w konkretnym miejscu można wypłacić pieniądze.

Atutem tych prostych narzędzi jest ich funkcjonalność oraz opcja lokalizowania najbliższych punktów wypłaty gotówki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu funkcji geolokalizacji. Fani urządzeń przenośnych z łatwością pobiorą wersję mobilną Bankomatów na wybrany system operacyjny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)