Aplikacja coigdzie.pl teraz na smartfony z Windows Phone

Aplikacja coigdzie.pl teraz na smartfony z Windows Phone
13.11.2012 12:15
Aplikacja coigdzie.pl teraz na smartfony z Windows Phone
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W Windows Phone Store znajdziemy bezpłatną aplikację coigdzie.pl przygotowaną przez Mobilną Platformę Informacyjną - bazę informacji o imprezach i wydarzeniach w Polsce. Wcześniej aplikacja była dostępna na platformę Symbian.

Dzięki nowej aplikacji posiadacze telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone mogą sprawdzić gdzie warto być i co warto zobaczyć w każdym zakątku Polski oraz otrzymają szereg przydatnych funkcjonalności - zlokalizują wydarzenie lub seans na mapie, dodadzą je do kalendarza czy jednym kliknięciem skontaktują się z organizatorem imprezy.

Za pomocą aplikacji użytkownicy sprawdzą na co pójść do kina czy do teatru oraz jakie koncerty, festiwale, mecze czy imprezy dla dzieci odbywają się w okolicy. Aplikacji informuje m.in. o polecanych imprezach czy premierach kinowych i teatralnych.

Informacje o imprezach posortowane są według 5 kategorii głównych - Muzyki, Kina, Teatru, Rodzinnych i Sportu. Jeżeli interesuje nas konkretne wydarzenie lub wydarzenie z innej kategorii np. gospodarki czy nauki, wyszukamy je po wpisaniu słowa kluczowego oraz miejscowości w wyszukiwarce imprez. Aby ułatwić wyszukiwanie, aplikacja już po pierwszych kilku znakach podpowiada użytkownikowi nazwę miejscowości, którą może mieć na myśli. Użytkownicy jednym kliknięciem mogą zadzwonić czy wysłać maila z pytaniem o bilety, przeczytać szczegółowe informacje na stronie organizatora, a nawet sprawdzić na mapie wgranej na telefon jak dotrzeć na miejsce wydarzenia.

Baza coigdzie.pl to najbardziej kompletny repertuar kin i teatrów oraz największa baza koncertów odbywających się w Polsce. Coigdzie.pl monitoruje nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości, a wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)