APC zdobywa nagrodę za najlepszy produkt energooszczędny

APC zdobywa nagrodę za najlepszy produkt energooszczędny

18.06.2009 14:02, aktual.: 18.06.2009 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma APC by Schneider Electric zwyciężyła w kategorii Najlepszy Produkt Energooszczędny w tegorocznej edycji nagród Green Enterprise IT (GEIT), przyznawanych przez Uptime Institute i współsponsorowanych przez Departament Energii USA. Zdobywców nagród ogłoszono na uroczystej ceremonii podczas czwartego corocznego sympozjum „LEAN, CLEAN and GREEN” zorganizowanego w Nowym Jorku przez Uptime Institute. Mowę przewodnią wygłosił Thomas L. Friedman, zdobywca Nagrody Pulitzera i felietonista New York Times’a.

Nagrody GEIT przyznawane są firmom, które przyczyniły się do znacznego postępu w tworzeniu niezawodnych, trwałych i efektywnych energetycznie centrów danych. Rozwiązania chłodzące InRow firmy APC, z systemem aktywnego reagowania i powstrzymywania ciepła, zostały nagrodzone za swoją innowacyjność i czołową pozycję wśród inicjatyw zapewniających trwałość i efektywność centrów danych.

–. Gratulujemy firmie APC nagrody za pionierską pracę na rzecz redukcji zużycia energii w centrach danych – powiedział Kenneth G. Brill, założyciel i dyrektor wykonawczy Uptime Institute. – Skuteczne rozwiązania firmy APC stanowią dla jej partnerów przemysłowych doskonały przykład praktycznej wykonalności inicjatyw na rzecz wzrostu efektywności energetycznej.

- Niezmiernie cieszymy się z otrzymania tego wyróżnienia, będącego nagrodą za nasze nieustające zaangażowanie w dostarczaniu najlepszych produktów i rozwiązań wspierających wysiłki naszych klientów zmierzające do zwiększania efektywności centrów danych –. powiedział Dave Guidette, Wiceprezes APC ds. Systemów i Usług dla Przedsiębiorstw.

Podczas sympozjum „LEAN, CLEAN and GREEN”. zorganizowanego przez Uptime Institute wszyscy laureaci nagród GEIT zaprezentowali przykłady wdrożeń swoich nagrodzonych inicjatyw wychodzących naprzeciw wyzwaniu efektywnego wykorzystania energii w centrach danych. Firma APC podzieliła się swoim doświadczeniem i zaprezentowała swoją drogę do sukcesu, zachęcając partnerów przemysłowych do popierania zmian w ich organizacjach. Kryteria przyznawania nagród GEIT zostały dobrane w taki sposób, aby uhonorować projekty będące realnym biznesowym przykładem wykonalności inicjatyw zwiększających efektywność energetyczną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)