Trwa ładowanie...
anthem
+1

"Anthem" poniżej oczekiwań, battle royale "Battlefield V" zachwyca

Nie jest łatwo być pracownikiem Bioware. Na spotkaniu z inwestorami przedstawiciele Electronic Arts stwierdzili, że "Anthem", sieciowa strzelanka studia, nie spełnia oczekiwań wydawcy. Koncern oczekuje więcej, choć produkcja radzi sobie całkiem nieźle.

Share
"Anthem" poniżej oczekiwań, battle royale "Battlefield V" zachwyca
Źródło: Materiały prasowe, Fot: EA
d15gopo

"Anthem" pojawił się w lutym 2019 roku. Już przed swoją premierą wzbudzał sporo wątpliwości. Głównie przez dewelopera. Bioware nigdy nie miał doświadczenia z grami online, w końcu najbardziej znany jest ze swoich RPG-owych produkcji przeznaczonych dla jednego gracza. Recenzje po premierze były mieszane, głównie z powodu błędów i niedopracowanych elementów (np. questów).

Mimo wszystko trudno nie zauważyć, że jednak gracze polubili "Anthem". Według wyliczeń, gracze spędzili w produkcji ponad 150 milionów godzin. Deweloperzy nie zamierzają również porzucić produkcji, przygotowują ciągle nowe poprawki, dodatki oraz nową zawartość, która wzbogaci rozgrywkę.

Co ciekawe, na spotkaniu odniesiono się również do "Battlefield V". A konkretnie do wprowadzonego do gry trybu battle royale o nazwie "Burza Ognia". Premiera była największym eventem na żywo w historii serii.

d15gopo

Podziel się opinią

Share
d15gopo
d15gopo
Więcej tematów